Dancehalloví Ward 21 už tento štvrtok v Storme!

Už tento týden, a to konkrétně ve čtvrtek 20. února, do klubu Storm vlítne opravdová dancehallová bouře! Po téměř pěti letech se do Čech vrací šílená parta Ward 21. V rámci jejich evropského turné k pokřtění zbrusu nového alba “Still Disturbed” je Praha jedinou destinací v celé východní Evropě, což je pro nás obrovská čest a jsme připraveni na jeden z nejlepších dancehall mejdanů roku 2014!

Praha je jednou z posledních zastávek na měsíční ceste Ward 21 po Evropě (pak už zbývá jen Dortmund a Benátky). Na těch předchozích naplno potvrdili svou pověst a pokaždé předvedli energickou show plnou interakce s publikem, improvizace, jim vlastních vtípků a především hitů. Těch za 15 let existence mají nespočet a i nové album dále ukazuje jejich neutuchající potenciál. Vy ho budete moci objevit nebo si připomenout už tento čtvrtek a věřte nám, že nemůžete odejít zklamáni.

Celou akci doplní i lokální soundy a umělci. Roccaflex crew se postarají o warmup celé akce, která začíná přesně v devět večer. Po nich s novou show nastoupí Junior Smile, jeden z nejtalentovanějších reggae a dancehall zpěváků v Československu. A pořádající sound, Forward March Posse si bere na starost afterparty, která potrvá až do rána. Neváhejte, kupujte lístky v předprodeji za speciální cenu nebo až na místě. Tento mejdan vám ukáže, co to doopravdy je dancehall!

Dveře otevírají ve 21:00. Ceny vstupenek jsou ve třech pásmech: 120,- v předprodeji sítě Ticketportal (plus poplatky), v den koncertu 160,- před 22:00 a po desáté za rovných 200,-.

Souhrn účinkujících: Ward 21 (Kingston, Jamaica), Roccaflex Crew, Forward March Posse, Junior Smile.

ward21_storm_club

Zdroj: Strom club