Ďaľší hudobný večer v Jazze bude v znamení saxofónu, klávesov a aj spevu.

Saxofonista Rado Kostoláni bude účinkovať našom podniku už tretí krát. Pripravil si repertoár pre Alt Saxofón a predstaví sa aj so svojim „Sopránom“. A navyše uvedie aj svojho hosťa,  klávesáka a speváka Slavka Sljapica. Vstupné je dobrovoľné a poslúži na podporu ďalších hudobných podujatí.

Odporúčame rezerváciu prostredníctvom instagramu, Facebooku alebo na t.č. 0915516461.

O hudobníkoch:

Rado začal s hudbou vo svojich siedmych rokoch. Jeho prvým nástrojom bol klarinet. Má ukončené dva cykly základnej umeleckej školy na tento nástroj. Počas štúdia na vysokej škole pôsobil v nitrianskom folklórnom súbore Ponitran. Potom mu učaroval saxofón. K novému rozmeru hry na saxofón dospel počas pracovného pôsobenia v Prahe. Využil široké možnosti na ďalšie vzdelávanie v saxofónovej hre a technike a začal sa venovať sólovej hre s orchestrálnymi doprovodmi. Zároveň je dnes saxofonistom hosťujúcim v rockových a popových kapelách v domácom regióne, a tiež sa venuje aj projektom spolupráce s inými hudobníkmi, spevákmi a DJmi. Takýmto projektom je aj spolupráca so Slavkom Sljapicom.

Slavko sa venuje hudbe už takmer 20 rokov. Začalo to harmonikou a pokračovalo klávesovými nástrojmi. Je tiež obdarený výnimočným hlasom. S Radom sa spoznali v hosťovaní v kapelách a vytvorili spolu projekt pre clubové vystúpenia. Slavko sa vám predstaví populárnymi skladbami v jeho klávesovej a speváckej interpretácii. „Slavko“ nie je zdrobnenina niektorého zo slovenských podobne znejúcich mien, je to jeho pravé krstné meno. Slavko je totiž Srb pochádzajúci z mesta Kikinda a už 6 rokov  žije a pracuje na Slovensku.

TS