DAJTE SI DNES SNIPPET ZASEDOMA A O PÁR DNÍ UŽ AJ CELÝ ALBUM.

Päť singlov zo ZASEDOMA je už dostupných na takmer všetkých streamovacích službách, pár koncertov majú Dobrí chlapci už tiež za sebou, ale veľké veci ešte iba prichádzajú.

Deviaty MR album môžete mať podpísaný u vás doma už budúci týždeň! Pokiaľ si CD zakúpite ešte dnes, dostanete k nemu aj email s kódom na download vo formáte MP3. Klikajte na eshop Ruka Hore.

Supa, Delik a Jožiš si pre svojich fans pripravili aj ochutnávku vo forme nadupaného snippetu. Vypočujte si ukážky všetkých 14 skladieb na YouTube. A ak sa chcete o jednotlivých songoch dozvedieť viac, tak si dajte aj listening session s Osťom.

Všetko šlape ako má. Beaty, sound, featuringy. Na novom albume budete počuť Strapa, Tinu, Paulieho Garanda, ale aj Sendrejovcov. O master sa znova postaral Marek Šurin, ktorý s kapelou spolupracoval už tretíkrát: „Išiel si s nami celý album a urobil na ňom mega veľa práce, za čo mu patrí vďaka,“ odkazuje Jožiš.

Moja Reč je ZASEDOMA a je to cítiť, je to počuť: „Dlho sme boli od seba, ale nič to neznamenalo. Som extrémne spokojný s výsledkom,“ hovorí Supa a Delik dodáva: „ Je to tak, ako to je. Máme nový album, čeknite ho, je dobrý. My mu veríme, dúfam, že ho pocítite tak isto, ako ho cítime my.“

NOVÝ DÁTUM KRSTU

Krst albumu spojený s koncertom sa vzhľadom na aktuálnu situáciu a nariadenia presúva. Ale iba o mesiac a venue ostáva rovnaká! Zakúpené lístky platia aj na októbrový termín. Príďte osláviť ZASEDOMA s celou kapelou do bratislavského klubu MMC v novom dátume – v piatok 16. OKTÓBRA 2020.

CD, MERCH, LÍSTKY NA KRST

Toto všetko nájdete na jednom mieste na webe MOJAREC.COM.

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | MEDIA@MOJAREC.COM

Zdroj: TS