D-Fly sa vracia v sólo novinke Crossroads. Singel je predzvesťou jeho nových pripravovaných projektov

Slovenský raper D-Fly sa vracia so singlovou sólo novinkou Crossroads. Skladba je otvorenou spoveďou o pocitoch, s ktorými sa musíme popasovať, keď sa ocitneme na neľahkých životných križovatkách. 

O križovatkách v životoch každého z nás

Crossroads je autentickým zrkadlom emócií, ktoré zažívame v prelomových životných situáciách. Opisuje okamih, kedy balansujeme na hrane medzi starým životom a novou etapou, keď sa ešte cítime ťažko, no zároveň už vieme, že jediné, čo nám pomôže toto obdobie prekonať, je hlboký nádych a krok vpred.

Crossroads som napísal pred pár mesiacmi, keď som v súkromí zažíval veľmi náročné životné obdobie,” prezrádza D-Fly. “Cítil som sa doslova ako na križovatke, na hrane… Nakoniec som sa textovo dopracoval k tomu, že aj na konci síl sa napokon vždy dokážeme pozerať na zajtrajšok z nového uhla pohľadu s tým, že môže byť lepší,” dodáva. 

Po produkčnej stránke D-Fly ostáva verný Marekovi Rakovickému a LVGNC Studios, s ktorými kontinuálne spolupracuje od roku 2020.

Réžie klipu sa ujal filmár Sewerovsky Marko, s ktorým D-Fly v minulosti spolupracoval tiež na vizuáloch k singlom Emily či T.D.D.

Prvá predzvesť pripravovaných noviniek

Singlom Crossroads D-Fly ukončil ticho, ktoré okolo neho bolo od roku 2021, kedy zverejnil svoj posledný predchádzajúci singel a videoklip You Decide.

Ako prezrádza, singel Crossroads je prvou predzvesťou pripravovaných nových projektov, ktoré plánuje dokončiť a vydať v najbližšej budúcnosti. Jedným z nich by malo byť špeciálne 4-trackové EP, ktorého termín vydania a ďalšie detaily by mali byť jasné v nadchádzajúcich mesiacoch.

D-Fly vlastným menom Denis Vlašič sa narodil 23. júna 1997 v juhoafrickej Pretórii a od 3 rokov žije v Bratislave. Vyrástol v slovenskej hudobníckej rodine. Od 6 rokov sa venoval hre na klavíri, spevu a od 13tich rokov aj písaniu vlastných textov, až sa napokon prepracoval k rapu. Oficiálne vstúpil na scénu albumom Child Of Blood Diamonds (2018), ktorý vydal pod ochrannými krídlami Majka Spirita a vydavateľstva Spirit Music Label. V roku 2019 zaujal sériou hudobných featuringov Stay ft. Monika Bagárová, Ride ft. Carmel Paradise, Hold On ft. Veronika Strapková, Kristína Tran, Fejbs a Lea Danis. V roku 2020 odštartoval dlhodobú spoluprácu s Marekom Rakovickým a Oliverom Fillnerom a ich projektom RAKOVICKY. Výsledkom boli single false lights, Pills či špeciálny remix singla Hot Days Like These.

Špeciálne poďakovanie partnerom videoklipu Crossroads:
Hotel Radison Blu Carlton Bratislava
Slovakia Ring Orechová Potôň

Zdroj: TS