Crea Cage prichádzajú s novinkou Chceme viac.

Gelnická kapela Crea Cage sa hlási s novou pesničkou. Tentokrát sa chalani pozreli na tému ľudskej chamtivosti a konzumnej spoločnosti.   „Už samotný názov skladby odráža jej obsah. Skrátka všetci chceme viac… Je jedno, či toho máme dostatok, stále pozeráme len na seba a na veci, ktoré si nemôžeme dovoliť“, poznamenal spevák kapely Martin Hudák.

Skladba vznikala v skúšobni niekoľko mesiacov. „Pesnička nie je absolútnou novinkou. Naši fanúšikovia si ju mohli vypočuť na viacerých koncertoch, no chceli sme ju sprístupniť čo najširšiemu publiku a preto sme sa rozhodli ju nahrať“, dodal bubeník Martin Pisko. 

Ten sa zároveň podpísal pod videoklip, ktorý vznikol priamo v skúšobni kapely. „Doba je aktuálne ťažká a tak sme boli nútení sa jej prispôsobiť. Spracovanie skladby aj klip sme preto vzali do vlastných rúk. Veľká vďaka preto patrí aj Norovi Ferenczovi z OMP za zmixovanie a mastering skladby“, dodal tvorca klipu Pisko.

Aj napriek sťaženým podmienkam kapela pracuje na ďalších skladbách a pripravené má hneď dva nové songy. „Tešíme sa najmä na spoluprácu so Spokom z kapely Smola a Hrušky, s ktorým vydáme spoločný singel aj s klipom“, povedal o najbližších plánoch kapely spevák Martin Hudák. Jeseň v podaní kapely Crea Cage tak bude zaujímavá. 

Zdroj: TS