Code of Darkness open air: Counterstrike!

Code of darkness open air sa nezadržateľne blíži a s ním prichádza aj náš ďalší headliner o ktorom vám prinášame zopár informácii z jeho nadupanej hudobnej histórie. Pre lepšiu predstavu čo to bude už budúcu sobotu za peklo pripájame tie najlepšie linky miešaných setov tohto hudobného inžiniera.) Dámy a páni prichádza, COUNTERSTRIKE!

CS

Ako duo, pod hlavičkou projektu Counterstrike, produkujú Justin a Eaton od roku 1998. „Pracujeme spolu, pretože máme obaja radi rovnaký zvuk…nezáleží či urobíme track spolu alebo oddelene, stále znie ako Counterstrike”. “Mám diplom po ukončení trojročného štúdia zvukového technika, takže som zodpovedný za výsledný zvuk všetkých nahrávok Counterstrike”, dodáva Justin.

Tracky “Pressure/Questions” bol ich prvý releas, ktorý uzrel svetlo sveta na vinyle. Umožnilo to vydavateľstvo Allied Recordings. Práve táto platňa bola v roku 1998 odrazovým mostíkom, vďaka ktorému vydala juhoafrická dvojka doteraz už vyše 40 úspešných 12″ na prestížnych značkách ako Moving Shadow, Obscene, Human imprint. Zvýšený záujem o produkciu Counterstrike viedol k vzniku ich vlastného vydavateľstva Algorythm recordings, z ktorého prvé lastovičky boli mixované CD Biogenesis, nasledované Wardance EP, ktorého produkciu zastrešuje Moving Shadow s trackmi Killswitch/Enemy.

Na COD OA sa môžete tešiť aj na prekrytí taneční priestor velkokapacitným stanom 20 x 10 M( 200 m2), extra silný zvuk a zaujímavú svetelnú show. AKCIA SA KONA ZA KAŽDEHO POČASIA !!! … viac infa o našich hosťoch, navigácia a časový lineup už budúci týždeň …

COD

Zdroj: COD
Publikoval: Redakcia GREGI.NET