CityFest roztancuje KALI, King Shaolin a Dance Exxtravaganza.

Najpočúvanejšiu reláciu s elektronickou tanečnou hudbou na Slovensku zažijú návštevníci festivalu CityFest naživo. Na Námestí slobody sa o dobrú náladu postarajú v sobotu 27. mája DJ Stanley a DJ Milan Lieskovský. Po minuloročnom úspechu sa na pódiá CITYFESTu vracia rapper KALI s novinkami.

Popredný slovenský DJ a producent Milan Lieskovský spolupracoval s hviezdami ako Paul Van Dykči Tiesto. Jeho skladby sú známe publiku doma aj v zahraničí. Z domácich interpretov sa preslávil spoluprácou s Katarínou Koščovou a Mirom Jarošom.

Na CityFeste ho podporí DJ Stanle. Dance Exxtravaganza bude prenášaná do éteru priamo z piešťanského Námestia slobody prostredníctvom rádia Europa2.

V sobotu sa na CityFeste predstaví aj raper Kali, ktorého mnohí považujú za jedného z najlepších raperov na Slovensku. Do povedomia sa dostal hlavne skladbou Som hrdý s produkciou od Smarta.

Pred pár týždňami vydal svoj najnovší album s názvom Dezert, ktorý obsahuje aj bonusovú skladbu Pravda je len jedna. Tá zaznela v slovenskom filmovom trháku Únos.

Po roku sa do Piešťan vrátia aj King Shaolin – bratislavská new age popová kapela, ktorej debutový album z roku 2011 mal názov Road To The Machiavelli Valley. King Shaolin má za sebou niekoľko klubových turné, vystúpenia na veľkých festivaloch aj angažmán v zahraničí. Začiatkom minulého roka sa King Shaolin stal dobrovodnou kapelou Celeste Buckingham.

Milovníkov kvalitného rocku poteší nitrianska formácia Everlong, ktorá má za sebou množstvo vystúpení v kluboch aj na veľkých festivaloch. Svoje kvality ukázala piešťanskému publiku na minuloročnom CityFeste, tentoraz na Námestí slobody zahrá v sobotu 27. mája.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/
Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk/
https://www.instagram.com/cityfestpiestany.sk/

Zdroj: CityFest