Citadela Cube Game: Praktické informácie!

Již tento pátek 22. února se do brněnského Bobycentra opět vrátí legendární Citadela, na které vystoupí plejáda LIVEACTů, a aktuálních djů. Celá akce ale nabídne kromě hlavního pódia také druhou hardtechno stage, luxus a pohodlí brněnského Bobycentra.

Vstupenky, výherci, akreditace – Majitelé vstupenek z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (3 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Zadním vchodem (únikový východ) bude umožněn vstup pouze djům a produkci. Brány Bobycentra se otevřou v 18:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce hlavního pódia. Druhá stage začíná v 20:00, viz. lineup níže.

Doprava – Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Štefánikova, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Vstupenky a prodej na místě – Základní i VIP a VIP GOLD vstupenky jsou stále v prodeji v sítI Ticketportal, ale již v omezeném množství. Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 800 Kč (33 eur), VIP za 1000 Kč (40 eur) a GOLD za 2500 Kč (100 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu, možnost opakovaného odcházení z Bobycentra a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Kontrola pravosti vstupenek – Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Rozdělení zón VIP a VIP GOLD:

VIP GOLD zóna
– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP GOLD stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů
– pro VIP GOLD návštěvníky jsou k dispozici též soukromé toalety, které jsou umístěny vlevo za hlavní pokladnou.
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD povoleno
– z VIP GOLD zóny je přísný zákaz vynášení nápojů

VIP zóna
– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje
– pro VIP návštěvníky jsou k dispozici též soukromé toalety, které jsou umístěny vlevo za hlavní pokladnou.
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno

Speciální zóna pro všechny
– se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)
– do této zóny mají přístup všichni návštěvníci, bez ohledu na druh vstupenky
– tato zóna obsahuje vynikající zázemí a slouží také pro kouření cigaret

Šatny – Dostatečná kapacita bude zajištěna, šatny jsou umístěny ihned za hlavním vchodem.

Technika Citadela – Na hlavním pódiu bude použita zvuková souprava L´Acoustic K1, druhé pódium L´Acoustic dV-DOSC. První velkou změnou prostor Bobycentra bude, že vystupující DJ/Live Act nebude „zastrčen“ do pódia Laseshow hall, ale jeho vystoupení budete moci sledovat z bezprostřední blízkosti, tedy pódium bude vsunuto mezi návštěvníky. Jak je z vizualizací patrné, budou 2 DJ/LiveAct pracoviště, a mezi nimi vyjížděcí riser, kde bude mít svojí techniku nachystanou LIVE ACT Anthony Rother (a po jeho vystoupení riser zase zajede). Velký důraz klademe na kvalitní ozvučení, tedy main stage bude pod „palbou“ značky L’acoustics a zvukového systému K1 (znáte např. z Apokalypsy Mayan Code) druhé pódium stejné značky a zvukového systému V-DOSC (znáte z Apokalypsy 10 years Anniversary). Záda vystupujících bude „krýt“ přes celou šíři a výšku původního pódia Bobycentra LED technologie pro multimediální videoprojekci.Součástí main floor samozřejmě budou efektivní světla

Opuštění prostoru – Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované. Výjimku tvoří majitelé VIP GOLD vstupenky, kteří mají neomezený pohyb.

Foto & video – Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti – Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety – Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.

Propagace jiných akcí – Na Citadele CubeGame budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření – Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zónu na levé galerii! Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby. Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

White Cube Stage
18:00 – 20:00 Segment
20:00 – 21:30 Sonja
21:30 – 23:00 Subgate
23:00 – 00:00 Dusty Kid LIVE
00:00 – 02:00 Uto Karem
02:00 – 03:00 Anthony Rother LIVE
03:00 – 04:30 Johannes Heil LIVE
04:30 – 06:00 Anja Schneider

Red Cube Stage
20:00 – 22:00 Golpe & Sepromatiq
22:00 – 00:00 Mario Ranieri
00:00 – 02:00 Candy Cox
02:00 – 04:00 O.B.I.
04:00 – 06:00 Boris S.

Zdroj: Citadela