Cirkus bude: Lucie Bílá chce potešiť fanúšikov novým singlom.

Lucie Bílá sa v čase karantény rozhodla potešiť svojich fanúšikov hudobným darčekom. Už na začiatku mimoriadneho stavu v marci tohto roka odohrala s Petrom Maláskom komorný koncert „Živě z Otvovic“, ktorý bol odvysielaný na jej sociálnych sieťach. Predchádzajúce úspešné piesne Protože a Mám ráda život majú dohromady už vyše tri a štvrť milióna vzhliadnutí a stali sa rádiovými hitmi.

Teraz prichádza s ďalším singlom a lyric videom s názvom Cirkus bude. Pieseň pochádza z jej aktuálneho albumu Ta o mně, za ktorý obdržala ihneď po vydaní zlatú platňu. Na novom singli Cirkus bude sa po hudobnej i textovej stránke podieľali Jana Infeldová a Jan Vávra zo skupiny Jananas a o vizualizáciu sa postaral Patrik Černoch. Prednedávnom navyše dvadsať-násobná slávica dostala od fanúšikov špeciálne narodeninové prekvapenie, a to video k piesni O lásce.

„V tieto dni mám jedinú túžbu, a to pobaviť svojich fanúšikov. Šitie rúšok do nemocníc a hospicov mi zaberá denne veľa času, ale pri tom zostáva dosť i pre ľudí, ktorí sú v mojej Insta a Facebook rodine. Vymýšľam pre nich vtipné videá a súťaže o mojich anjelikov, náramky či LB kávu. Ukážkou toho, že sa ľudia chcú baviť, je napríklad jedna situácia, kedy mi prišlo sto tisíc srdiečok, z ktorých som vybrala štyridsať výhercov. Plánované nakrúcanie videoklipov sa zatiaľ odložilo, ale lyric video na Cirkus bude je v tomto okamihu báječným spôsobom, ako ľuďom predstaviť veselú optimistickú pesničku. Video pripravil skvelý fotograf a kameraman Patrik Černoch, ktorý sa stal pred časom neodmysliteľným členom môjho tímu. Dúfam, že pesnička Cirkus bude poteší i poslucháčov našich rádií,“ hovorí Lucie Bílá.

Po viac než troch rokoch od vydania albumu Hana sa Lucie Bílá vrátila do bratislavského štúdia Littlebeat producentov Martina Maxa Šrámeka a Andreja Hrušku, ktorí sú ďalšími spoluautormi hudby k tejto piesni.

Nedávno tiež predstavila svoju vlastnú značku kávy LB Coffee. „Celý život ma niekto pozýval na kávu a ja som nie vždy mohla pozvanie prijať. Teraz im to vynahradzujem tým, že pozývam všetkých na kávu ja. Káva je pre mňa zdravie, rituál, čerpám z nej energiu, ktorú potom môžem posielať ďalej,“ vysvetľuje svoje rozhodnutie Lucie Bílá. Niekoľko druhov káv je pomenovaných po úlohách, ktoré boli v Luciinom živote ťažiskové. Z každého predaného kilogramu kávy putuje tridsať korún na jej charitatívnu činnosť.

Multilink albumu Ta o mě:  https://LucieBila.lnk.to/TaOMneYP
http://www.luciebila.com/
https://www.facebook.com/luciebila
https://www.instagram.com/luciebila

Zdroj: TS