CHARLI XCX pripravila mixtape Number 1 Angel.

Speváčka CHARLI XCX pripravila mixtape nazvaný Number 1 Angel. Desať skladieb, v ktorých Charli predstavuje svojich obľúbených interprétov, vychádza 10.3.2017.

Charizmatická muzikantka nedávno zverejnila singel  After The Afterparty, ktorý má byť predzvesťou nového albumu. Na konkrétne informácie o tretej štúdiovke je zatiaľ skúpa, ale čakanie na regulárny album svojim priaznivcom skráti zmienenou nahrávkou Number 1 Angel.  Mixtape, na ktorom spolupracovali  MØ, RAYE alebo Uffie či producenti SOPHIE, Easy FX (A.G. Cook + EASYFUN), John Hill, Life Sim a Danny L Harle, je pokračovaním aktivít, ku ktorým patrí aj nedávno založené vlastné vydavateľstvo Vroom Vroom Recordings. Mixtape aj label majú byť platformou pre prezentáciu nádejných a menej známych tvárí, popových interprétov a producentov. Pri príležitosti vydania Number 1 Angel speváčka zorganizuje niekoľko večierkov a vystúpení v New Yorku, Londýne alebo San Franciscu. 

Pripomeňme si, že mixtape odkazuje na tvorbu pesníčkových výberov zostavených v osemdesiatych rokoch na kazety. V poslednej dobe sa veľmi používa hlavne v hiphopovej komunite a väčšinou sa jedná o kompilácie piesní prepojených do jedného mixu. Očakáva sa, že nový album vydá Charli XCX počas tohto roku.

Number 1 Angel:

  1. Dreamer feat. Starrah and RAYE
  2. 3AM (Pull Up) feat. MØ
  3. Blame It On U
  4. Roll With Me
  5. Emotional 
  6. ILY2
  7. White Roses 
  8. Babygirl feat. Uffie
  9. Drugs feat. Abra
  10. Lipgloss feat. CupcakKe

Zdroj: Warner Music