Carnifex sa vracia na Slovensko!

Jedna z najúspešnejších deathcorových kapiel súčasnosti – Carnifex – sa vracia na Slovensko! Táto kapela z kalifornského San Diega je na scéne siedmy rok a počas svojej existencie vydala štyri úspešné dlhohrajúce albumy, pričom ten posledný z roku 2011 nesie názov „Until I Feel Nothing“.

Ak v roku 2011 hrali na Bonecrusher festivale v Bratislave len ako support Dying Fetus, v roku 2012 zobrali útokom Európu ako headlineri tohto putovného fetivalu! Môžete sa samozrejme opäť tešiť na prvotriedny technický deathcore a vystúpenie plné energie. Začiatkom prázdnin sa predstavia v Žiline spolu s domácimi Sanatorium, ktorí majú za sebou tiež štyri štúdiovky, ale až 18 rokov existencie!

Chalani z tejto brutal death kultovej kapely stále priebežne makajú na novom albume, ktorý je netrpezlivo očakávaný už niekoľko rokov. Treťou kapelou, ktorá doplní zostavu, je víťaz súťaže o predkapelu, ktorú vybrali fanúšikovia a to death/thrash metaloví Revenge Divison z Považskej Bystrice, ktorí vo svojej tvorbe využívajú aj moderné postupy, mali by teda potešiť aj fanúšikov Carnifex! Žilinský Smerr Pub sa teda 3. júla 2012 otrasie v základoch – všetci ste vítaní!!!

Carnifex
3. júla 2012
19:30
Žilina, Smerr Pub
Ticketportal – 13 eur
Na mieste – 15 eur

carnifex ZA.jpg

Zdroj: Apocalypse Booking
Publikoval: Redakcia GREGI.NET