Cannibal Corpse: 21. novembra v Urban Spot v Banskej Bystrici!

Velice speciální událost proběhne v sobotu 21.11. v Banské Bystrici v klubu Urban Spot (bývalé kino Hvězda), kde se představí trojice předních deathmetalových kapel v čele s Američany CANNIBAL CORPSE, které dále doplní jejich krajané REVOCATION a švédští AEON.

Vstupenky na tuto jedinečnou událost jsou k dostání v síti Ticketportal. Více informací naleznete na webu pořádající agentury www.obscure.cz.

Buffalští řezníci CANNIBAL CORPSE jsou již více než dvacet let synonymem pro stoprocentní a profesionálně odvedený death metal. Přes veškerá krvavá klišé, neodmyslitelně patřící k danému žánru, splňují jejich nahrávky ty nejvyšší extrémně metalové standardy. A aby také ne, když je CANNIBAL CORPSE v uplynulých dvou dekádách sami pomáhali definovat.

Cannibal foto2

V letošním roce jim navíc vyšlo tradičně nadprůměrné album „A Skeletal Domain“, na kterém můžeme opětovně obdivovat famózní kytarové výkony pánů O’Briena a Barretta, zvonivou basu Alexe Webstera, bubenickou ikonu Paula Mazurkiewicze a zombie chropot krále všech hrdelních zabijáků Georgie „Corpsegrindera“ Fishera.

Společně s CANNIBAL CORPSE vyráží na evropské turné také jejich krajané REVOCATION a švédská formace AEON. REVOCATION jsou velmi zajímavou formací, kterou charakterizuje precizně zahraný technický death metal. Rodáci z Bostonu mají na kontě již pět dlouhohrajících desek a na tomto turné budou propagovat tu nejnovější s názvem „Deathless“. Stylově velmi podobnou kapelou jsou i jejich švédští kolegové AEON, kteří v nedávné době sice prodělali drobné personální zemětřesení, ale na jejich hudbě se to projevilo pouze v pozitivním směru.

Koncert začne úderem osmé hodiny večerní, dveře klubu se otevřou o hodinu dříve.

Turné CANNIBAL CORPSE se zastaví také 12.11. v Praze a 15.11. v Brně. 

FB Event:  https://www.facebook.com/events/1476311195970743/
Související odkazy: www.obscure.cz, www.fleda.cz

Plakat_CC_BB

Zdroj: Obscure Promotion