CAMP ROCKOVEJ MATURITY – hudobný tábor pre muzikantov, kapely, tak aj pre všetkých fanúšikov slovenského pop-rocku a metalu.

Leto sa blíži k záveru svojho vystúpenia, rovnako ako aj u mnohých kapiel, môžeme očakávať veľké bonusové prekvapenie. Hudobná súťaž ROCKOVÁ MATURITA v spolupráci s festivalom Terchovský Budzogáň pripravila priestor pre budujúcu tradíciu, kde sa raz do roka zídu mladí rockoví hudobníci a priaznivci rocku.

CAMP RM

Vymeníme si nadobudnuté informácie z regiónov a podporíme sa navzájom. K dispozícii bude stage Rockovej Maturity, ktorý postavíme, aby ste sa vedeli ukázať iným!

Začiatkom leta prebehlo úspešné semifinále druhého ročníka Rockovej Maturity konajúce sa na festivale Topfest. Mimo povinnosti a stresu prináša súťaž aj mnoho zábavy mysliac na kapely doposiaľ z oboch konajúcich sa ročníkov.

Na Slovensku sa po prvý krát organizuje letný tábor, kde sa stretnú nie len muzikanti, ale vítaná je aj široká verejnosť fanúšikov rocku a slovenskej muziky vôbec. Spoznajme a podporme mladé kapely či spoločne debatujme na workshopoch o slovenskej rockovej scéne v CAMPe ROCKOVEJ MATURITY (26. – 27.8.2016) úplne zadarmo.

POZVÁNKA DO CAMPU RM

Počas celého trvania festivalu Terchovský Budzogáň si zadarmo užijete stage a workshopy Rockovej Maturity. Roland Koncz, hlavný organizátor podujatia: „CAMP ROCKOVEJ MATURITY je kempom rocku, zábavy, priateľstiev a dobrej nálady. Je ako pre muzikantov, kapely, tak aj pre všetkých fanúšikov slovenského pop-rocku a metalu. Zakladáme tradíciu, kde sa pri pivečku zabavíme, ale možno niečo aj naučíme. Podpor nás a buď aj ty jeho súčasťou hneď od začiatku.“

Okrem vlastného pódia ROCKOVEJ MATURITY so skvelým LINE UPom a WORKSHOPMI si budeme môcť v ROCK ZONE vychutnať aj ROCK BAR, motorky HARLEY DAVIDSON, zábavu do rána na ROCKOTÉKE & JAM a mnoho ďalších prekvapení.

Všetky potrebné informácie nájdete na webe www.rockovamaturita.sk a na facebookovej stránke https://www.facebook.com/rockovamaturita .

Udalosť na fb – https://www.facebook.com/events/504012903056616/

PROGRAM WORKSHOPOV ROCKOVEJ MATURITY

SOBOTA 27.08.2016

13:00 – 15:00 Stage ROCKOVEJ MATURITY /GV GUITARS & TGS/

  • Prezentácia slovenských výrobcov gitár a gitarových aparátov

13:00 – 18:00 Konferenčná miestnosť PIVOVAR VŔŠKY

  • Uvoľnené prednášky a debatky pri pivečku na vážnu tému
  • IGOR BELAJ /PARANOID/ – NAPÍŠEŠ TEXT, KTORÝ ZAUJME?
  • IMRICH PLUHÁR /IP PHOTO/ –  POZRI SA NA SEBA OKOM FOTOGRAFA
  • FILIP LEHOTSKÝ /FLIP PRODUCTION/ – MARKETING ROCKOVEJ KAPELY NIE JE LEN FRÁZA
  • JURAJ KUPEC /KUPEC RECORDS/ – SI PRIPRAVENÝ NA ŠTÚDIO?
  • MIROSLAV ČEVELA – JE KAPELA S MANAŽÉROM ODSÚDENÁ NA ÚSPECH?
  • FILIP LEHOTSKÝ /FLIP PRODUCTION/ – KRADNUTIE V KREATÍVNOM PRIEMYSLE

Budzogan plagat

ZDROJ: Pavol Dráb, Digital Rock Media
FOTO: archív Rockovej Maturity