Brutal Assault Tour 2012 so skupinou Napalm Death (uk)!

Česko-slovenské turné NAPALM DEATH hlásí své další pokračování! Po minulých veleúspìšných misích přijíždí britská legenda NAPALM DEATH opìt do Česko-Slovenska, aby potìšila tisíce svých vìrných fanouškù.

Turné s přízviskem „Brutal Assault Tour 2012“ se uskuteční v termínu 19. – 25. března 2012 a postupnì protne mìsta Jablonec, Cheb, Pardubice, Ostrava, Slavonice, Trenčín a Košice. NAPALM DEATH budou na tìchto koncertech propagovat své nové album „Utilitarian“.

Jako support se na celém „Brutal Assault Tour 2012“ představí dvì přední české formace v podobì kapel HYPNOS a BRUTALLY DECEASED + další lokální kapely.

Málokterá kapela se mùže i po čtvrt století fungování pochlubit podobnì neutuchající invencí a zápalem pro hudbu jako právì NAPALM DEATH. Od památného debutu „Scum“ z roku 1987 již obdarovali NAPALM DEATH své fanoušky celou řadou alb a přesto je každá jejich připravovaná deska očekávána s velkým napìtím. Dalším zářezem do bohaté diskografie kapely bude zbrusu nové album s názvem „Utilitarian “.

NAPALM DEATH se na koncertech představí v klasické sestavì: Mark „Barney“ Greenway – vokál, Shane Embury – basa, Mitch Harris – kytara, Danny Herrera – bicí.

Všechna dosavadní turné NAPALM DEATH spojovala, kromì skvìlých koncertù a nadšeného publika, jedna vìc, a tou je velmi přátelská cena vstupenek. Ani tentokrát nenastane výjimka a vstupenky tak seženete v předprodeji za 270,- Kč a na místì pak za 290,- Kč. Předprodej byl již zahájen v síti Ticketportal a v prùbìhu krátké doby budou vstupenky také v dalších prodejních místech ve vašem mìstì. Pro bližší informace ohlednì „Brutal Assault Tour 2012“ sledujte pozornì webové stránky www.obscure.cz.

Kompletní rozpis „Brutal Assault Tour 2012“ včetnì dalších lokálních předkapel:
19. března – Jablonec – Eurocentrum (+ OPITZ)
20. března – Cheb – KC Svoboda (+ ONANIZER)
21. března – Pardubice – Žluťák (+ GRIDE)
22. března – Ostrava – Garage (+ PIGSTY)
23. března – Slavonice – KD Slavonice (+ BUT, MARCH OF THE HORDES)
24. března – Trenčín – Piano (+ ČAD, SYSTEMIC DAMAGE)
25. března – Košice – Collosseum (+ ČAD)


„BRUTAL ASSAULT Tour 2012“
NAPALM DEATH (uk)
HYPNOS (cze)
BRUTALLY DECEASED (cze)

Brutal Assault Tour

Zdroj: Obscure Promotion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET