Brutal Assault 2015: Rozpis kapiel na jednotlivé dni

Za necelé 3 týdny už bude festival v plném proudu! Na co se můžete těšit během jednotlivých dnů zjistíte v sekci PROGRAM na stránkách Brutal Assault 2015. Jak uvidíte, ze středeční warm-up party se stal regulérní hrací den. V line-upu nastalo několik změn v podobě doplnění nových jmen.

Bohužel Vás musíme informovat, že z letošní sestavy vypadli SIKTH. Kapela vysvětluje: „Na úvod – je nám líto, ale jsme nuceni odstoupit ze sestavy letošního Brutal Assaultu. Velmi jsme se na festival těšili a odstupování z dohodnutých akcí rozhodně nemáme ve zvyku. Bohužel byl posunut termín nahrávání našeho nového EP dozadu přesně do termínu festivalu. Nahrávání již ovšem nemůžeme oddalovat kvůli pevnému datu vydání.
VELMI RÁDI BYCHOM SI NA FESTIVALU ZAHRÁLI PŘÍŠTÍ ROK. Festivalu přejeme vše nejlepší a ještě jednou se omlouváme.“

Jak můžete vidět, jedná se o situaci mimo naši kontrolu a zároveň je nám stejně jako fanouškům SIKTH jasné, že nahradit tak jedinečnou kapelu v sestavě není plně možné. Uděláme vše proto, abychom SIKTH zajistili na festival na příští rok. Letos místo nich vystoupí New York thrash hardcore crossover ALL OUT WAR a česká čerstvá krev MODERN DAY BABYLON. MDB u nás hráli i v loňském roce, toto léto jim ovšem vychází nové EP a tak budou prezentovat nový materiál.

Druhá nepříjemná informace přišla od kapely TROUBLE. Kapela vysvětluje: „Trouble s politováním oznamují pořadatelům … že nejsme schopni odjet turné podle plánu. Jeden z členů jádra kapely je momentálně v osobním životě postaven do situace, kdy na turné nemůže odjet. Mrzí nás to zvláště proto, že jsme byli víc než 30let důvěryhodnou kapelou a turné jsme nikdy nezrušili, navíc v současnosti panuje v kapele skvělá nálada a koherence. Všechny naše aktivity se tak přesouvají na rok 2016.“ Na náhradě zatím stále pracujeme.

A do třetice zrušených show čertužel přispěli ANTAEUS, kteří ukončili veškeré svoje živé hraní. Tito byli nahrazení žhnoucím infernalním death metalovým železem LVCIFYRE.

Další potvrzené kapely mimo výše zmíněné jsou: ACID FORCE, ADOR DORATH,
DIPHTERIA, DROM, ENDLESS, OBLITERATE, MALLEPHYR, MINORITY SOUND, MORTALLY INFECTED, MORTIFILIA, POSTCARD FROM ARKHAM, SUFFOCATE WITH YOUR FAME, THE TOWER, TORTHARRY.

Kompletní časový harmonogram je nyní dostupný zde.

BA2015_poster_cs3

Zdroj: Obscure Promotion