Brutal Assault 2014: Eko festival.

Že je pro nás ekologický přístup k festivalu důležitý, si již každý jistě všimnul. Proto i letos máme pár slov k tomuto tématu. Dnes je to sice již standard na většině festivalů, ale možná se neví, že Brutal Assault byl jakýmsi průkopníkem v “zeleném” uvažováním, když jsme jako vůbec první v rámci českého rybníčku zavedli vratné a designově vysoce ceněné kelímky, a zcela recyklovatelné palmové nádobí.

Výrobky ArecaGoodPlates jsou přírodní, vysoce kvalitní a biologicky rozložitelné nádobí, vyrobené z opadaných a vysušených listů palmy arekové. Vlídné přijetí všech ekologických vylepšení nás přesvědčilo, že jdeme správným směrem a i když náš festival nefiguruje v žádné oficiální přehlídce “čistých” festivalů, pro nás je nejdůležitější vaše pozitivní zpětná vazba – jsme rádi, že třídíte společně s námi.

Kelimok

Rovněž pro fanoušky kelímků máme dobrou zprávu – i letos příjdeme s novým atraktivním designem, jehož jedinou nevýhodou bude jeho limitovaný počet. Nemusíme snad upozorňovat, že zpracování designu bude opět ve fotografické kvalitě opět od společnosti Cup Concept / Cup System, která má kořeny v Německu, kde poskytuje služby na špičkové úrovni téměř dvě dekády. Stejně jako vloni bude vratná záloha na kelímky v hodnotě 1,5 žetonu (45,-Kč). A jako úplnou novinku letos představíme RedBull kelímky, které budete moci směnit na všech občerstvovacích stanovištích, krom pivních.

Na zdraví a dobrou chuť.

Zdroj: Obscure Promotion