Brutal Assault 2012: Ohlasuje prvé kapely a štartuje predpredaj!

Hudební festival Brutal Assault oznamuje první informace ke svému 17. ročníku, který se uskuteční v termínu 9.-11. srpna 2012 v tradiční lokalitì vojenské pevnosti Josefov v Jaromìři.

A začíná se pìknì zostra. Mezi prvními oznámenými kapelami nechybí ani nejtìžší kalibry v podobì IMMORTAL, MOONSPELL, HEAVEN SHALL BURN nebo PARADISE LOST, které doplňují TEXTURES, INCANTATION, VIRUS, ARKONA, GENERAL SURGERY a CATTLE DECAPITATION.

Od začátku listopadu přichází do prodeje limitovaná edice cenovì zvýhodnìných vstupenek, která bude v prodeji pouze do konce prosince (v případì, že do té doby nebude vyprodána). Vstupenky v cenì 1000,- Kč lze zakoupit výhradnì v „kamenných“ předprodejích Obscure promotion (www.obscure.cz) nebo za cenu 1050,- Kč přes e-shop www.shindy.cz.

Od ledna 2012 bude v prodeji dražší emise vstupenek, která bude k dostání i v tradičních elektronických předprodejních sítích.

Sledujte web www.brutalassault.cz pro aktuální informace ohlednì nových kapel a dalších novinek spojených s přípravami festivalu Brutal Assault 2012.

Brutal Assault 2012

Zdroj: Brutal Assault
Publikoval: Redakcia GREGI.NET