Broken Minds s Jadom!

Aspoň raz do roka si treba dopriať niečo extra. Podľa tohoto hesla sme sa rozhodli zariadiť a doniesť do KE staronový objav svetoznámeho labelu Lifted Music a majiteľa Eatbrain rec. vystupujúceho pod nickom JADE/BlackSunEmpire,Citrus,Eatbrain,Lifted/, ktorý predstaví svoje skillz v divokom sete na 3 decky!

Celá udalosť sa odohraje 16.3.2012 v klube Deja Vu na Timonovej 4 v Košiciach. Na to aby ste vedeli, že sa môžte tešiť na skvelý “eargasm“ stačí aj letmý pohľad na zoznam tučných labelov, ktoré stoja za jeho menom.

Jade

JADE vlastným menom Gabor Simon, je na scéne už neaky ten pátek. Je jednou z postáv, ktoré pomáhali definovať pojem neurofunk. Už jeho prvý release padol na úrodnú pôdu, keď sa mu podarilo vydať track Got lost spolu s kolegom Matt-u na Black Sun Empire rec. Tento label mu neskôr pomohol rozbehnuť kariéru vydaním trackov Acid Floor a Unexist na EP Engadered Species, no do širšieho povedomia sa zapísal asi najviac hitovkou Bitch vydanou na Citruse.

Nasledovalo mnoho releasov, kolaborácii či remixov na labeloch ako Ammunition, Commercial Suicide, Close2Death, ako aj už menovaných. Za zmienku stojí ešte dávnejšie vydané album VENOM. Ďalší veľký posun v jeho kariére prišiel upísaním sa pod dobre známy top label Lifted Music. Tracky Reality Drift a Laser Tag by mali výjsť v najbližších mesiacoch, avšak tento hyperaktívny pánko nezaspal na vavrínoch a momentálne sa sústredí na rozbeh svojej vlastnej značky Eatbrain.

https://www.facebook.com/events/326666680712023/
https://www.facebook.com/broken.base
https://www.facebook.com/JadeSounds
https://soundcloud.com/jadednb/tracks
https://www.liftedmusic.com/index.php
https://www.facebook.com/eatbra1n

Jade

Zdroj: BrokenBase crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET