Britský producent Wilkinson vystúpi na najväčšej Ram Night v Prahe!

Na konci dubna čeká Prahu jedna z posledních halovách akcí před nástupem letních festivalů. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se představí špička světové drum and bassové scény a to vše v rámci legendární noci Ram Night. Vlajkovou noc britského labelu Ram Records čeká historicky největší českou edici. Jedním z headlinerů bude také „hitmaker“ Wilkinson.

wilkinson_RAMnight2015

Britský producent Wilkinson bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti. Wilkinson má zasebou vydání debutového alba „Lasers Not Included“. V červnu 2013 na něj lákal úspěšným trackem Heartbeat, který se objevil v setech snad všech DJ’s po celém světě a to byl teprve začátek. O měsíc později přichází britská hvězda s novým singlem „Afterglow“. Od vydání alba, má za sebou několik dalších úspěšných singlů, jako Half Light ft. Tom Cane, Dirty Love ft. Talay Riley a mnoho dalších.

Kreativní, nápaditý, vtipný, upřímný a spolu s hudební kulisou přímo zážitek. V britské anketě Drumandbass Arena Awards vyhrál singl Afterglow v kategoriích skladba roku, hudební videoklip roku a samotný Wilkinson získal ocenění ,, producent roku,,. V současné době objíždí svět se svou novou live show, na kterou zve umělce, s kterými pracoval svým skladbách.

Společně s Wilkinsonem vystoupí, na dubnové Ram Night Prague 2015, Andy C, Calyx & Teebee, Dc Breaks a June Miller. Česká edice této legendární noci se odehraje 24.4.2015 na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích, v jednom z největších hal Křižíkových pavilonů. Vstupenky můžete pořídit v předprodejní síti Ticketportal.cz.

Přehled účinkujících: ANDY C, WILKINSON, CALYX & TEEBEE, DC BREAKS, JUNE MILLER + CZ DJs

Oficiální web: www.letitroll.cz
Facebook event: www.facebook.com/events/448965891917381/
Předprodej vstupenek:  https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=133757

RAMnight_2015

Zdroj: LiR