Bring Me The Horizon (uk) sa predstavia 23. mája v Majestic Music clube.

BRING ME THE HORIZON, mocně vzývaná ikona současné moderní metalové scény, vystoupí 23.05. v Bratislavě v klubu Majestic. Napjatě očekávaný koncert se uskuteční v rámci světového turné na podporu nové desky „Sempiternal”.

Z logistických důvodů začne koncert již v 19:30 vystoupením kapely YOUR DEMISE, BMTH nastoupí na pódium ve 20:30h. Poslední vstupenky jsou stále k dostání v síti Ticketportal nebo přímo v klubu Majestic. Více info na www.obscure.cz.

BRING ME THE HORIZON vznikli v roce 2004 v anglickém Sheffieldu. Za poměrně krátkou dobu se dokázali prosadit na scéně moderního metalu jako jedna z nejnadanějších formací. O svém talentu přesvědčují prakticky už od svého prvního alba, která se ještě neslo více v deathcorovém hávu, přičemž postupem doby se kapela začala ubírat spíše metalcorovým směrem.

Přestože se stylově pohybují tam kde se pohybují, lze BRING ME THE HORIZON obdivovat za velkou porci originality, kterou do své tvorby dokáží opakovaně naroubovat. Takovým důkazem je i aktuální albu, které je opět ve znamení dravosti, energie a specifického soundu, na kterém se tentokrát podílel producent Fredrik Nordström. BRING ME THE HORIZON dorostli do pozice leaderů současné metalcorové scény a zájem o jejich premiérovou slovenskou show to jenom dokazuje.

Jako support britští metalcoristé YOUR DEMISE.

BRING ME THE HORIZON (uk)
Support:  YOUR DEMISE (uk)
23/05/2013, Bratislava – Majestic

Časový plán akce:
19:00 – otevření klubu Majestic
19:30 – YOUR DEMISE
20:30 – BRING ME THE HORIZON

Zdroj: Obscure Promotion