Boyband UNITED5 si hneď na prvom koncerte získal srdcia fanúšičiek!

Nový česko-slovenský boyband United5 má za sebou prvý koncert! Hneď na prvom vystúpení s exkluzívnou premiérou repertoáru si fešáci z United5 získali srdcia dievčat. Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand z United5 sú z pozitívnej reakcie verejnosti milo prekvapení.

Päť talentovaných mladých spevákov na sebe tvrdo pracuje a aktuálne sú United 5 pripravení na ďalšie koncerty s 10-timi skladbami. Popri tom nahrávajú nové single a plánujú nakrútiť ďalší videoklip.

Česko-slovenská chlapčenská skupina United 5 napreduje. Po uvedení debutového singlu a klipu „Longest Summer“, majú za sebou fešáci z United5 aj prvý koncert a prvé stretnutia s fanúšičkami. Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand si šarmom aj talentom hneď získali srdcia dievčat a publika v Slavkove u Opavy v Českej republike. 

„Spätná väzba bola veľmi milá, dievčatá kričali, tancovali a spievali. Chceli nás pobozkať, držať nás za ruky, no proste úžasná atmosféra.“ Hovorí s úsmevom Mário Bendík z United5.

„Pravdu povediac nečakal som, že reakcie budú až také pozitívne. Hneď ako sme prišli ľudia kričali a nabili nás neskutočnou energiou, boli úplne skvelí. Po prvýkrát v živote som mal pocit, že ma niečo neskutočne baví, že som doma. A že je to presne to, čomu chcem obetovať celý svoj život.“ Teší sa Norbert Brand z United5.

Nový česko-slovenský boyband na koncerte predviedol exkluzívne vystúpenie s vlastným repertoárom. Dve skladby dokonca pre veľký úspech opakovali. Sympaťáci z United5 boli z koncertu a z reakcií publika nadšení a už teraz sa nevedia dočkať ďalších vystúpení.

„Spievali sme 10 piesní, čiže všetky, čo máme. Ľudia na koncerte mali exkluzívnu premiéru, dovtedy ich ešte nikto okrem nás nepočul.“ Prezradil Norbert Brand.

www.pruskova.com

„Spoločne sme na väčšom pódiu vystupovali po prvýkrát a fungovalo to medzi nami. Máme nacvičenú pódiovú réžiu na celý koncert, ale keď tam stojíte, spievate vlastné piesne so svojimi štyrmi bratmi, robíte, čo vás napadne. V jednom momente nášho koncertu spievame o užívaní si momentov v živote a ani sám neviem ako, ocitol som sa na Marthyho pleciach! Nikto si nič nezlomil a zvládli sme to.“ Smeje sa Peter Juhás.

Marthy Duffek prezradil, že príprava hlasiviek pred koncertom chalanom z United5 vôbec nechutila.

„Tesne predtým ako sme išli na stage, sme všetci jedli také nechutné semienka na premazanie krku. Skoro sme sa z nich povracali. Koncert bol super, prekonalo to moje očakávania. Myslím si, že sme si to všetci v sále užili.“ Smeje sa Marthy.

Autorom všetkých skladieb United5 je uznávaný britský producent Andy Murray, ktorý má na konte spoluprácu s takými megahviezdami ako Christina Aquilera, Leona Lewis, Alicia Keys, Thiesto, či No Angles.

United5 nie je žiadnou kópiou iných skupín. Spievajú iba svoje vlastné piesne, ktoré sú napísané špeciálne pre nich a ich spevácke schopnosti. Každá ďalšia pieseň je originál a v tom sú United5 výnimoční.“ Povedal Roman Rossi, producent United5 z agentúry Nemoros.

United5

Päť talentovaných mladých spevákov na sebe tvrdo pracuje a aktuálne sú United5 pripravení na ďalšie koncerty. Popri náročných skúškach nahrávajú nové single a plánujú nakrútiť ďalší videoklip.

„Budeme ďalej makať, makať a makať. Ako sa hovorí nezastavuj sa na ceste za tvojím úspechom, lebo ťa niekto predbehne. Teraz sa chystáme nakrúcať nový videoklip, koncertovať, nahrávať nové pesničky a zverejníme tiež fotografie, ktoré sme nafotili v Anglicku.“ Uzavrel Norbert Brand.

Nový česko-slovenský boyband United5 vznikol koncom minulého roka na základe výberu uznávaných britských producentov – Andyho Murray a Denisa Ingoldsbyho a členov legendárnej skupiny Lunetic. Ukážku z prvého koncertu a piesní United5 – „Can you hear me“, „Empty bottles“, „Evelyn“, „Hide“, „Change“, „Kings of the world“, „Longest summer“, „Lost without you“, „Stars are burned“ a „Untouchable“ si môžete pozrieť tu https://youtu.be/zC20g-2A9W0. Všetky informácie nájdete na https://www.united5.cz/.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: NEMOROS s.r.o.