Bounce Bounce na Henry Lee Festu v Brne!

V rámci zářijového festivalu Henry Lee Fest, který se koná 27.9.2014 v brněnské Továrně Zbrojovka, se po skončení živých koncertů uskuteční afterparty Bounce Bounce!

Za tímto večírkem, který má pověst nejrozjetější electro party pražského klubu Chapeau Rouge, stojí hudebníci ze skupiny Sunshine – Kay Buriánek a Tvzex. Od 01.00 tito dva pánové rozbalí energický dj set našlapaný nejaktuálnějšími tracky. Na ně posléze od 03.00 naváže vzácný host z Berlína – Steve Morell.

Hudebník, producent a DJ Steve Morell je zakladatelem berlínského labelu Pale Music, který se od roku 2003 podílí na formování tamější hudební scény, a také zakladatelem undergroundového festivalu Berlin Insane. Vedle rozsáhlé spolupráce s berlínskou scénou (jmenujme např. členy kultovních Einstürzende Neubauten) má však Morell dlouhodobé vazby i na pražskou nezávislou scénu (spolupráce s kapelami The Prostitutes, Kill The Dandies, LUNO či s Monikou Pokornou – z této spolupráce vzešel duet „Lady Pheres“ vydaný v r. 2012). V Brně na Henry Lee Festu se představí jako DJ již podruhé.

Henry Lee Fest 2014
27.9.2014 od 17 hodin Tovární hala Zbrojovka Brno, Lazaretní 7
FB: https://www.facebook.com/henryleefestbrno
https://www.facebook.com/stevemorellofficial
https://www.facebook.com/kaytuzex

HLF-2014-R1

Zdroj: Organizátor