Blížia sa koncerty Incubus, The Smashing Pumpkins aj Danko Jones!

VIEDEŇ / BUDAPEŠŤ – Počas jesene prinesie Skalar Entertainment niekoľko zaujímavých koncertov. Fanúšikovia rocku sa môžu tešiť na koncerty kapiel Incubus, The Smashing Pumpkins či Danko Jones.

Americká rocková skupina Incubus zahrá v stredu 23. novembra vo Viedni. Formácia združená okolo vegetariána Brandona Boyda sa predstaví v klube Gasometer. Kapela Incubus pôsobí na scéne už dve desaťročia – vznikla v roku 1991. Odvtedy skupina vydala sedem štúdiových nahrávok. Komerčne najúspešnejšími singlami kapely sú skladby ako Pardon Me, Drive, Wish You Were Here, Are You In?, Megalomaniac, Anna-Molly či Love Hurts. V rakúskej metropole predstavia svoju čerstvú štúdiovku If Not Now, When?, z ktorej vyšli single Adolescents a Promises, Promises.

Na rovnakom mieste – vo viedenskom Gasometri – vystúpi 1. decembra aj americká alternatívno-rocková kapela The Smashing Pumpkins. Okrem starších hitov zahrajú aj single, ktoré vydávali v rokoch 2009 až 2011 a ktoré by mali vydať aj na pripravovanom projekte Teargarden by Kaleidyscope, ako aj na kompilačnom albume Oceania. Formácia z Chicaga má na svojom konte osem štúdiových albumov. Ich piesne sa objavili na soundtrackoch k filmom ako Lost Highway, Batman a Robin či Transformers.

Danko Jones sa v blízkosti Slovenska a Česka ukáže v decembri dvakrát. Najprv 6. decembra v Budapešti, na druhý deň v rakúskom Grazi. Trio z Kanady ponúkajúce živelný rock’n’roll bez hraníc pred niekoľkými rokmi ukázalo svoje kvality aj na slovenskom festivale Bažant Pohoda. Vstupenky na všetky podujatia Skalar music sa na Slovensku predávajú exkluzívne v sieti Eventim.

Vstupenky – Incubus
Vstupenky – The Smashing Pumpkins, 1. december, Gasometer Viedeň
Vstupenky – Danko Jones, 6. december, Durer Kert Budapešť, 7. december, PPC Graz

Zdroj: SKALAR ENTERTAINMENT GmbH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET