Bláznivá jazda na saniach zavŕšená skokom do bazéna. Prihlás sa so svojim tímom na Red Bull Jump & Freeze!

Vlastnoručne postavené sane, uletené kostýmy a bazén v strede lyžiarskeho svahu. Jedno z najbláznivejších zimných podujatí – Red Bull Jump & Freeze prichádza 2. marca 2024 do strediska PARK SNOW Donovaly. Ak patríš medzi milovníkov zábavy a unikátnych zážitkov, tak toto si v žiadnom prípade nemôžeš nechať ujsť. Registruj svoj 2 až 4-členný tím ešte dnes, postavte spolu vlastné sane a predveďte na svahu šou zavŕšenú skokom do bazéna, na ktorú nikto nikdy nezabudne.

Pozri sa, ako to vyzeralo minulý rok a rovno skoč do registrácie na https://www.redbull.com/sk-sk/events/jump-and-freeze 

Neváhaj, pretože kapacita tímov je obmedzená a uzávierka registrácií je 14. 1. 2024.

Bude to zážitok na celý život

Red Bull Jump & Freeze je tímové podujatie nie len pre fanúšikov zimných športov, ale hlavne pre nadšencov bláznovstiev a zábavy. Podstatou je vymyslieť si tímový kostým, postaviť vlastné sane a pred divákmi predviesť šou, po ktorej zavŕšite svoju sánkovačku v bazéne. Že to znie ako poriadny úlet, ktorý ti nesmie ujsť? Si tu správne. 

Tých, ktorí chcú zažiť toto bláznovstvo je veľa a preto porota vyberie 30 tímov, ktoré dostanú šancu ukázať, ako sa vedia baviť a zároveň získať finančnú výhru. Chýbať nebudú ani divoké karty, o ktorých rozhodnú ľudia v online hlasovaní. Už vieš, akým nápadom ich tvoj tím presvedčí?

V deň podujatia budú tímy hodnotené za kreativitu svojich kostýmov, saní a celkovú šou pred zrakmi divákov. Ceny získajú tri najlepšie tímy, ktoré určí porota, pričom ten víťazný si domov odnesie finančnú odmenu vo výške 2000 eur, no na prázdno neodídu ani druhé a tretie miesto, ktoré získajú 1000 a 500 eur.

Motivácie už bolo dosť, teraz je čas sa registrovať na https://www.redbull.com/sk-sk/events/jump-and-freeze

Vidíme sa 2. marca 2024 na svahu!

Zdroj: Red Bull