Benefičná MACE & ARTISTS SAVING KIDS 5.10.2012 v Ružomberku!

Mace Club v Ružomberku sa spoločne s Play Ground Bookingom rozhodli pomôcť pani Ivane Boorovej ako inak než finančne. Jej boj o deti v anglicku stojí nemalé peniaze, takže každý cent sa jej a jej rodine hodí.

Celý výťažok z 2 € vstupného bude doručený majiteľom clubu priamo do rúk, ktoré tieto peniaze potrebujú .

SIMONA FECKOVÁ – Poznať ju môžte napríklad z minulého ročníka superstar, kde sa prebojovala do top zostavy. Jej najnovší hit v spolupráci s djom S3RiOUSom monetálne brázdi vlny radií. Nový klip k tejto skladbe s názvom SINGING si môžeš pozrieť tu.

GABRIEL PROGRESSIUM – Rezident Mace Clubu účinkuje v cluboch na celom Slovensku, ale aj v zahraničí ako je napríklad Rakúsko či Česká Republika . Často supportuje top djov, ako je napríklad slovenský Milan Lieskovsky alebo nemecká star svetového formátu Ronski Speed.

DJ DARK – Najobľúbenejší dj Liptova a zároveň druhý rezident dj Macu. To je strohejší popis jeho osoby, ktorú pozná snáď každý z Liptova a jeho okolia.

DJANE ANNIA – Mladá nádej slovenského djingu s našľapaným štýlom setu, sa taktiež pridala medzi účinkujúcich hneď po oslovení začo jej patrí veľká vďaka.

Naše ĎAKUJEME samozrejme patrí každému jednému kto príde , zabaví sa a tým podporí dobrú vec . Taktiež ďakujeme všetkým účinkujúcim a nášmu personálu ! Celá zostava, ktorá Vás bude zabávať a starať sa o Vás v tento večer pracuje , účinkuje … ZADARMO pre dobrú vec !

Zdroj: GS