BeeFree 2011: Festival privítal desaťtisíce návštevníkov!

Hudobný festival BEEFREE má za sebou svoj trinásty ročník a hudobní nadšenci sa zhodli, že premiéra v Piešťanoch sa zapíše do histórie tanečnej hudby na Slovensku.

Festival BEEFREE zažil svoju premiéru na Piešťanskom letisku, kam sa presťahoval po úspešných ročníkoch v Hornej Strede. Organizátori sa tak rozhodli pre neustále rastúci záujem fanúšikov. Celkovo sa zväčšila plocha areálu, k dispozícii bol vyšší počet parkovacích miest i veľkorysejšia plocha na stanovanie. „Sme veľmi spokojní s priebehom tohtoročného festivalu BEEFREE. Ľudia sa výborne bavili a aj počasie nám vcelku vyšlo. Od fanúšikov dostávame len tie najlepšie ohlasy,“ povedal Tomáš Marko z Kuul Fabrik. Viac ako dvadsaťtisíc fanúšikov hudobných žánrov ako house, techno či trance prežilo 36 hodín plných tanečného ošiaľu.

Na pódiách sa vystriedalo celkovo 150 špičkových dj-ov zo Slovenska, Českej republiky, Britských ostrovov a ďalších krajín. Organizátor preto neskrýval spokojnosť: „Areál letiska sa osvedčil na výbornú. Môžeme preto povedať, že máme za sebou jeden z najvydarenejších ročníkov festivalu BEEFREE,“ uzavrel organizátor.

Zdroj: BeeFree
Publikoval: Redakcia GREGI.NET