Beats for Love: Svetová superstar mieri do Ostravy. Príde Dj Fresh!

Pořadatelé největšího festivalu taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love, který se koná 2. – 5.7.2015 představují měsíc před festivalem nečekaně druhou hlavní hvězdu letošního ročníku! Do České Republiky míří světová hvězda DJ Fresh!

DJ Fresh vlastním jménem Daniel Stein je anglický DJ a producent, jež vytvořil za svou kariéru několik hitů, které bořily hitparády celého světa. Byl jedním ze zakládajících členů legendárního projektu Bad Company a vlastní drum and bassové vydavatelství Breakbeat Kaos. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo uskutečnit po dlouhých jednáních tento booking a věříme, že tím potěšíme všechny naše fanoušky,” komentuje novinku ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Jeho diskografie čítá tři alba Escape from Planet Monday (2006), Kryptonite (2010) a Nextlevelism (2012) a spousty singlů. Z těch nejznámějších můžeme jmenovat singl ‘Hot Right Now’ se zpěvačkou Rita Ora, za který si vysloužil nominaci na Brit Awards 2013 nebo ‘Louder’, který nazpívala Sian Evans z kapely Kosheen. Za zmínku určitě stojí i singly jako ‘Gold Dust’, ‘Earthquake’ či ‘Gravity’, který vydal v letošním roce a zpívá v něm Ella Eyre.

DJ Fresh vystoupí na festivalu Beats for Love v neděli 5.7. na Drum and Bass stagei a ukáže se tak ve stejný den a na stejném pódiu jako druhá hlavní hvězda – Pendulum DJ set & MC Verse. „I přes tuto skvělou novinku zůstává nedávno zveřejněná cena vstupného stejná,” doplňuje informace člen organizačního týmu Matyáš Ožana.

Vstupné na festival bude stát 100 Kč na jeden den nebo 200 Kč na čtyři dny. Poslední festivalový den, kterým je neděle 5.7. se jednodenní vstupenky prodávat nebudou.

www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb

poster-2015-2faze

Zdroj: B4L