Beach Tech 2011 open air party: 15. júl – Areál Disco Hangár Divín (Ružiná pri Lučenci)!

Najkrajšie obdobie roka je tu. Leto, to je slnko, oddych pri vode a kopec zábavy s priateľmi pod holým nebom. Je to tiež čas festivalov a hudobných zážitkov, jeden taký sme pre vás pripravili aj my. Vaše obľúbené rekreačné stredisko Ružiná už 15. júla privíta tanečnú open air party pod názvom Beach Tech 2011. Máte sa na čo tešiť, lebo hrať vám bude až 14 djov a neminú vás ani rôzne sprievodné atrakcie.

Keďže v krásnom letnom počasí sa nikomu nechce byť v kluboch, aj portál známy zo stredného Slovenska, Techron.sk, sa rozhodol v spolupráci s vedením Disco Hangár Divín zorganizovať open air party. Všetko sa to bude odohrávať od 14.00 hod pustením prvého beatu v areáli Disco Hangár Divín. Večer až do bieleho rána sa party presunie do indoor priestorov hangáru. Aj v prípade nepriaznivého počasia cez deň, akcia fičí ďalej v priestoroch hangáru. Na tomto evente budete môcť na vlastnej koži zažiť hudobnú nádielku, ktorú vám prinesú dji z rôznych kútov Slovenska.

Zamerali sme sa na to, aby si každý návštevník prišiel na svoje, preto pre vás dji nachystali mix tanečných štýlov, ako napríklad house music a jeho odrody (electro, latino, vocal, progressive…), tech house, minimal, techno, trance, drum n bass a aj hard style. Pestrosť programu zaručia sprievodné atrakcie ako tetovanie, piercing, občerstvenie v bufetoch, osvieženie vo vode alebo si môžete len tak zaleňošiť na lúke, príjmať slnečné lúče a dobrú muzičku.

Line Up:
Drahosh
T Mike
Paulo Mewini
Mlyno
Trixxi aka Deep Barbie
Djane Progress Lady
Kaffu
Olix
JayDeee
Sound Speech
Yzotop
Psytroniq
Stiff
Three Dots

FB udalosť TECHRON.SK
FB udalosť Disco Hangár Divín

Beach Tech

Zdroj: Beach-Tech
Publikoval: Redakcia GREGI.NET