Basement: 28. januára v Trnave!

Akciu BASEMENT v trnavskom podniku GONZO_tavern (ex pub 77) na Štefánikovej 5, môžeme s kľudným svedomím pripisovať spoznávaciu hodnotu, pretože i týmto dielom, ktorý prebehne 28.1.2012 ideme spoločne spoznávať lokálnych hrdinov zo slovenských miest. Mestá v ktorých sa krútia dobre platne, robia sa pravé orechové žúrky s náležitou atmosférou a je z nich cítiť že ich robia ľudia s radosťou ku skutočnej undergroundovej hudbe. Kde niet miesto pre povrchné a ľahko dostupné tzv. elektronické discoshity.

V každom väčšom meste sa nachádzajú ľudia dji, promotéry, producenti, čo takéto podstivé klubové diania z dobrej vôle majú na starosti. V Žiline sú takými určite dve najhybnejšie staré ale zato plne funkčné páky, čo stále dávajú o sebe vedieť neustálymi či už promotérskymi, producentskými alebo djskymi počinmi.

Reč nie je o nikom inom ako samotnom GRININGovi a MAROSHovi, ktorí prijali pozvanie do trnavskej pivnice. Producent, dj a promotér Marosh, ktorý je organizátorom známej Elechtrochatowice, Winter/Sommer beatov a množstvom žúrok po Žilinskom okrese sa u nás zobrazí za pultom premiérovo. Patrí medzi ľudí čo krútia tracky po akciách zaručene už niekoľko rokov, takže nám ukáže jeho ostrieľané schopnosti a hudobný prehľad akými rozhodne disponuje. Tešíme sa čo nám v noci naordinuje.

Mr. Grining známa to postava všetkým clubovým podstivcom sa nám príde do Trnavy ukázať cca po 12 rokoch. Mali sme ho možnosť naposledy počuť ešte v legendárnej ARCHE a pre mladšie ročníky je nám priam povinnosťou opäť predstaviť tohto starého harcovníka, akým soundom nás prekvapí a poteší. Pánko krúti dosky už peknú plejádu rokov na všetkých významných eventoch a patri medzi stálice v slovenskom elektronickom undergrounde. Darmo písať o jeho energickom podaní zvuku k publiku, ale treba sa prísť radšej presvedčiť, že na to ako dlho to robí, to robí stále na vybornú.

Základ silného line upu bude dotvárať trnavákom dôverne známy „pán domáci“ CHUCKY, ktorý to s každým hraním myslí vážne a inak tomu nebude ani na tomto BASEMENTe, ktorého je zakladateľom a výrobcom. Vieme čo môžeme od neho čakať .Kvalitné dosky a dejový priebeh mixu. Srdečne pozvaný si od neho aj ty.

Štandardom bude dostatočný sound systém, svetlá, veci stým súvisiace a množstvo známych i neznámych zainteresovaných ľudí dotvárajúcich plnohodnotnú atmosféru slušnej párty.

V sobotu 28.1.2012
BASEMENT (Žilina edit)
@ GONZO_tavern (ex pub 77) Štefánikova 5 – TRNAVA
GRINING / MAROSH / CHUCKY
minmalhousetechhousetechnominmalhousetechhousetechnominmalhousetech

BASEMENT

Zdroj: Basement
Publikoval: Redakcia GREGI.NET