BARBORA POLÁKOVÁ naděluje. V prodeji je nová kolekce merchandise, příští rok se chystá do Fora Karlín.

Laureátka tří Cen Anděl Barbora Poláková, která letos na jaře vydala kritikou vřele přijaté druhé řadové album ZE.MĚ (nyní v prodeji také na LP), jež doprovodila úspěšným koncertním turné, nelení ani v posledních týdnech pomalu končícího roku.

Po letní kolekci designového merchandise inspirované novým albem přichází s kolekcí zimní, na níž opět pracovala se stylistkou Terezou Kytkovou a se sestrou Sašou. Kromě módy ale nezapomíná ani na živé hraní, když oznámila termíny koncertního turné na podzim 2019, jehož pomyslným vrcholem bude koncert v pražském Foru Karlín 26. 10. 2019. Ať už merchandise nebo vstupenky na koncerty mohou být skvělým vánočním dárkem.

„Mám velkou radost ze šatů a z vesty s odepínacími rukávy. Všechno je to limitovaná edice. Každý tak může mít jistotu, že to stejné oblečení nebude nosit každý druhý jako u klasické konfekce velkých firem. Speciální je pro mne také limitovaná série 100 mikin, které nažehluji sama. Pak se s tou mikinou vyfotím a dám k tomu fotku jako dárek a zároveň důkaz, že jsem to dělala fakt já,“ říká Poláková k nové kolekci.

Ta stejně jako kolekce letní vznikala kompletně v ČR a za pár dní od jejího uvedení už je několik modelů vyprodaných. „Snažíme se vyjít vstříc a došívat například šaty nebo vesty. Do Vánoc to všechno najdete v Korunní 41 na Vinohradech, protože e-shop už by nezaručil dodání pod stromeček,“ dodává populární zpěvačka a herečka, jež aktuální kolekci navíc doplnila také dětskými modely a v neposlední řadě limitovanou edicí gramofonu Pro-Ject, který má podle magazínu HiFi Choice „zvuk na vrcholu své třídy“.

Vzhledem k tomu, jaký vzbuzuje stylový merchandise ohlas, je možné, že se v příštím roce můžeme těšit na novou letní kolekci. „Zatím jsme o tom nemluvily. Ale baví mě to a je skvělé dělat pořád něco nového. Je to záruka právě té jedinečnosti jednotlivých kousků,“ vysvětluje Barbora.

Co je však naprosto jisté už teď, jsou termíny turné, která Barbora Poláková společně  s kapelou chystá na podzim příštího roku. Celkem půjde minimálně o 13 v tuto chvíli potvrzených koncertů v prověřených ale i nových destinacích, další termíny ještě budou postupně přibývat. „Vracíme se tam, kde nám bylo dobře a zároveň tam máme i místa, která neznáme. Turné je vždy takový koncentrovaný, soustředěný čas. Těším se na to,“ vyznává se Poláková.

Jedním z nových míst pro ni bude i pražské Forum Karlín, kde zahraje 26. října 2019 a hodlá tam při té příležitosti využít své bohaté zkušenosti z divadelních prken: „Už mi lítají hlavou nápady, co všechno by se tam dalo vymyslet. Tím, že mám dlouholeté zkušenosti v divadle, napadá mě jak to vizuálně, respektive scénograficky pojmout.“

Vstupenky na koncert do Fora Karlín, které mohou být skvělým vánočním dárkem, jsou již nyní v předprodeji prostřednictvím sítě TicketLIVE zde. Předprodej vstupenek na ostatní koncerty bude spuštěn v následujících dnech.

BARBORA POLÁKOVÁ TOUR 2019
04.10.  2019 – Zábřeh
05.10. 2019 –  Opava
09.10. 2019 – Pardubice
11.10. 2019 – Olomouc
12.10. 2019 – Ostrava
19.10. 2019 – Strakonice
20.10. 2019 – Plzeň
26.10. 2019 – Forum Karlín
01.11. 2019 – Jihlava
02.11. 2019 – Brno
08.11. 2019 – Litomyšl
09.11. 2019 – Litomyšl
16.11. 2019 – Jablonec

Zdroj: SUPRAPHON a.s.