Barbakan Tour 2011: Multikultúrny festival Barbakan na turné po slovenských a českých mestách!

Festival Barbakan sa oficiálne skončil v nedeľu 6.novembra, ale ak ste ho nestihli – nezúfajte, ešte nie je všetko stratené. Stále prebieha sprievodné Barbakan turné, ktoré zavíta aj do Rakúska, či Česka.

Môžete sa tešiť na projekciu tohtoročných mimoriadne zaujímavých víťazných filmov a nebude chýbať ani zastúpenie hudobnej sekcie. Tú budú reprezentovať Plastic Swans, čoraz viac ostrieľaní gitaroví poeti, známi nielen svojimi, u publika obľúbenými anglickými a už aj slovenskými pesničkami, ale aj energickými živými vystúpeniami. K zaujímavému filmovému a hudobnému programu v niektorých mestách prispeje aj Panda Rules – hudobná oneman show Romana Hríbika, akú ste ešte určite nepočuli.

Návštevníci viacerých slovenských a českých klubov budú môcť zažiť atmosféru tradičného banskobystrického festivalu Barbakan aj vo vlastnom meste. Uspešný ročník festivalu tak zďaleka nekončí a už čoskoro si koncerty spojené s filmovým premietaním môžete príjsť vychutnať na Český festival MoviengMusic v Kromìříži alebo do Trenčína, Prešova alebo aj do košickej Tabačky.

Najbližšie koncerty:
15.11 Beánia VŠMU 2011 Bratislava
25.11 Kromeriž Movieng Music
9.12 Kino Metro Trenčín
16.12 Tabačka Košice
17.12 Wave Prešov

Barbakan vám prináša OZ Vresk Factory v spolupráci s mestom Banská Bystrica, Parkom Kultúry a Oddychu, Akadémiou Umení, Pamätníkom SNP , Klubom 77, Cult Clubom a Záhradou – Centrom nezávislej kultúry.

Barbakan

Zdroj: Barbakan
Publikoval: Redakcia GREGI.NET