AUTOslide 2012: Nielen Žarnovica bude fandiť CIMOVI!

Už len pár týždňov nás delí od začiatku dlhoočakávaného obľúbeného podujatia AUTOslide. Žarnovica je mestom, v ktorom sa už po 9. krát uskutoční táto automobilová show. Nachádza sa tu veľké množstvo fanúšikov januárovej netradičnej show plnej adrenalínu. Domácim miláčikom je jeden z favoritov tohtoročnej štartovej listiny a to Jozef Zimerman na Mitsubishi EVO.

Jožkovi síce minulý rok auto dobre neslúžilo, ale o tom, že je skutočne výborným jazdcom, svedčí i fakt, že je víťazom 6 AUTOslide-ov v rade za sebou (4 x Žarnovica a 2 x Pardubice). Jožko pochádza zo Žarnovice a tak mu je plochodrážny štadión veľmi blízky. Od malička vyrastal v prostredí motošportu a kráčal v šľapajách svojho otca. Je ostrieľaným jazdcom, rád jazdí šmykom a preto mu autoslide-ový ovál tak sedí. Veľmi si užíva pocit za volantom a nadšenie fanúšikov, ktorí ho motivujú, aby dosahoval najlepšie výsledky.

 Tento rok chcú Zimermanovci opäť zabodovať a veríme, že pre Cima Žarnovica vytvorí ako každoročne fantastickú kulisu plnú fanúšikov. Tento rok to však nebude mať vôbec jednoduché, nakoľko v štartovej listine AUTOslide 2012 je veľmi silná zostava jazdcov. A práve vďaka domácim fanúšikom, ktorí nemalou mierou prispievajú k tej fantastickej a neopakovateľnej atmosfére, bude mať Jozef Zimerman ten povolený doping navyše. Ako ho využije tentokrát už na jeho vlastnom Mitsubishi EVO a to uvidíme o necelé 4 týždne… Výpočet potencionálnych víťazov je určite tento rok ťažký. Mená v štartovej listine hovoria, že v najsilnejšej triede sa tento rok stretla určite najlepšia a najvyrovnanejšia konkurencia a preto sa budeme tešiť na 8. januára!

AutoslideZdroj: Autoslide
Publikoval: Redakcia GREGI.NET