Ariana Grande vydáva svoj dlho očakávaný album “My Everything“!

Dvadsaťjedenročná kráska Ariana Grande je americká herečka, tanečnica a v poslednej dobe hlavne aj úspešná speváčka. Po dvoch výborných singloch, ktorými tento rok zaplavila rádiový éter, konečne vydáva svoj dlho avizovaný nový album My Everything!

Ariana debutovala na Broadwayi už vo svojich 15-tich rokoch a do dnešného dňa si na svoje konto mohla pripísať hneď niekoľko úspešných divadelných, filmových aj televíznych rolí.

Photo_My2

Poslednou dobou sa ale stále viac sústredí na svoju spevácku kariéru, počas ktorej stihla vydať jeden vydarený štúdiový album, vianočné EP a ako predskokanka absolvovala napríklad aj turné s Justinom Bieberom. Minulý rok na jeseň začala písať pesničky pre svoj druhý štúdiový album, ktorý teraz konečne vychádza.

Album My Everything je k dostupnosti vo dvoch formátoch – tá základná obsahuje vrátane intra aj 12 pesničiek, náročnejší a vernejší fanúšikovia iste ocenia deluxe verziu, ktorá je obohatená o ďalšie tri skladby.

Na albume, na ktorom sa produkčne podieľali napríklad Max Martin, Shellback, Benny Blanco, David Guetta alebo Darkchild samozrejme nechýba ani veľký letný hit Problem, s ktorým Ariana ( s doprovodom hosťujúcej Austrálčanky Iggy Azalea) dosiahla na prvé priečky hitparád v Amerike, Anglicku, Írsku, Holadsku, Kanade alebo aj na Novom Zélande.

Ďalšou pesničkou, ktorá na My Everything rozhodne nechýba, je aktuálny hit Break Free, ktorá vznikla pod dohľadom DJa a producenta Zedda, ktorý sa v poslednej dobe presadil obrovskými klubovými hitmi Clarity a Stay The Night alebo spoluprácou na poslednom albume Artpop speváčky Lady Gaga. Pokiaľ si nový album Ariany kúpite v spomínanej deluxe edícii, nájdete medzi bonusmi aj horúcu pecku Bang, Bang, ktorú Ariana nedávno natočila s Nicki Minaj a Jessie J.

Photo_Problem_300CMYK1

Ariana Grande album My Everything jednoznačne potvrdzuje, že už dávno nie je teenagerskou hviezdičkou, ale plnohodnotnou popovou speváčkou, ktorá má nábeh etablovať sa medzi popovú špičku.

Ariana Grande konečne vydáva dlho avízovaný nový album “My Everything“. Nepremeškajte jednu z najočakávanejších popových albumov tohto roku, album vychádza už zajtra – 22. augusta pod hlavičkou Universal Music!

https://arianagrande.com
https://www.facebook.com/arianagrande

ArianaGrande_MyEverything_cover

Zdroj: Universal Music s.r.o.