Apokalypsa 34 – All Star Game: Warm up!

Když se řekne Apokalypsa, každý si vybaví velkou halu s pořádnou muzikou a s top DJs ze zahraničí. Kolem sebe samozřejmì partypeople se stejným hudebním vyznáním. Abychom si tento čas k pekelné akci zkrátili, připravili jsme si pro vás Warm Up Apokalypsa.

Probìhne 27.9.2011 v úterý , kdy nás druhý středeční den čeká státní svátek. Aby to nikdo nemìl daleko, ať už místní nebo ti kteří dojedou vlakem čí autobusem, vybrali jsme klub Abajo v Brnì, který se nachází přímo v centru na Námìstí Svobody. Jako hlavní hvìzda dorazí slovenský DJ Boss, který nám předvede pravou techno masáž. Všichni ho dobře známe z Apokalyps, Svojšic, Christmas Party a plno dalších významných akcích v CZ.

Druhý DJ mìl také tu čest zahrát si na Apokalypse a poctí nás návštìvou na Warm upu – DJ Scorn. A kdo by to byl řek do třetice všeho dobrého DJ Nois, který už mìl také dvakrát tu čest, zahrát si na jedné z nejvýznamnìjších halových akcích v CZ jenž Apokalypsa bezesporu je. Brnìnské matadory bude reprezentovat Phil Albedo, který má svùj podíl na brnìnské a okolní techno scénì. Dalším techno DJ-em je Skais, který se objevuje čím dál tím častìji v line-upech českých klubovek.

Do popředí se na naší scénì opìt dostává house, a proto jsme se i my rozhodli zařadit tento styl do warmupového line-upu – své umìní vám předvede John Dora. Teď udìláme malou tečku a vrhneme se na tvrdou část večera. Ze Slovenska dorazí DJ Sxranzo a napumpuje do vás 155BPM. Další DJ, který tuto hranici bude respektovat je DJ Yago z Českých Budìjovic.

Apokalypsa warm up

Zdroj: Apokalypsa s.r.o. – Dalin Vajčner
Publikoval: Redakcia GREGI.NET