Antitrend party 34: 25. augusta v Brne!

Přímo královská sestava nás čeká na konci léta v brnìnském Brooklynu. Na již 34. pokračování ANTITREND párty zavítají přední brutal deathové komba z USA, Nìmecka a Švýcarska.

Hlavní tahákem jsou nepochybnì Amíci GORGASM (https://www.myspace.com/gorgasm2), dnes již témìř legendární to seskupení, které na přelomu tisíciletí udávalo smìr US-brutal death metalu. Po jednom mCD („Stabwound Intercourse“, rok vydání 1998) a dvou řadovkách („Bleeding Profusely“ 2002 a „Masticate to Dominate“ 2003) se na pár let odmlčeli, aby dali dokupy novou sestavu a letos se vrátili s perfektním albem „Orgy of Murder“, které si v ničem nezadá se svými úspìšnými předchùdci. Kulometné bicí, technické kytary, záhrobní vokál, gore tématika – toť hlavní atributy této zabijácké bandy, která na pódiu dozajista smete vše živé. Jak se zdá, kapela je v plné formì a konečnì se jí naživo dočkají i fans v ČR.

Coby co-headliner se představí u nás také pomìrnì známá a oblíbená brutal death/grind banda DEFEATED SANITY (https://www.myspace.com/defeatedsanity) ze sousedního Nìmecka. Stejnì jako GORGASM, tak i oni se dali dohromady již v roce 1994. Svého debutního CD („Prelude to the Tragedy“ 2004) se sice dočkali až po 10ti letech existence (po 2 předchozích split CD), tímto počinem se ovšem najisto zapsali do 1. ligy evropského brutal deathu. Následovalo CD z roku 2007 („Psalms of the Moribund“) a konečnì loňské „Chapters of Repugnance“, na kterém předvádí nekompromisní death/grind jízdu s povedenými slam pasážemi, kanálním vokálem a masakrózními bicími. Týpci z GORGASM si dobře vybrali předkapelu, která jim rozžhaví pùdu na pódiu pro jejich set.

Třetí zahraniční akvizicí na AT párty 34. budou AMAGORTIS (https://www.myspace.com/amagortis) ze Švýcarska. U nás sice ménì známý pojem než předchozí 2 bandy, každopádnì co se kvality týče, v ničem nezaostávají. Naživo se mùžeme tìšit na brutal death mazec jak řemen, čerpající především z loňské fošny „Intrinsic Indecency“ (v pořadí již 3. řadovka), která vyšla u zavedeného labelu Brutal Bands, což už je samo o sobì známka kvality.

A aby toho nebylo na čtvrteční večer málo, coby předkapely se představí domácí MINCING FURY (https://bandzone.cz/mincingfuryagcoqd) alias grindoví vymetači podlah a skorodomácí SMASHED FACE (https://bandzone.cz/smashedface) alias nejvypečenìjší deathcore z našich luhù a hájù. Více obì bandy asi netřeba představovat.

Na to vše se tedy mùžete tìšit ve čtvrtek 25.8.2011 v brnìnském klubu Brooklyn. Začátek již v 19:30, vstup jen 130,-.

ANTITREND PÁRTY 34
BRNO – RC BROOKLYN
Čtvrtek 25.8.2011, od 19:30

AP FINX

Zdroj: EMOCEANS booking
Publikoval: Redakcia GREGI.NET