Andrej Šeban Band tour 2014: 5. 11. – 11. 12. 2014!

Andrej Šeban Band po roku opäť vyráža na turné. Skupina sa predstaví na dvanástich pódiách v štyroch krajinách. Aktuálny program z dielne jedného z najrešpektovanejších slovenských inštrumentalistov a skladateľov si budú môcť návštevníci vychutnať na koncertoch na Slovensku, v Českej republike, Nemecku a Holandsku.

Koncertné turné bude opäť plné hudobných prekvapení – fanúšikovia sa dočkajú nielen nového materiálu, ale aj upravených aranžmánov vybraných skladieb. Samozrejme nebudú chýbať ani známe „Šebanovské klasiky“ a na svoje si určite prídu aj priaznivci improvizovanej hudby.

Na začiatok aktuálnej Tour 2014 si Andrej Šeban Band prichystal jedno špeciálne prekvapenie. V marci tohto roka v spolupráci so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu skupina odpremiérovala nové hudobné dielo Andreja Šebana Skanzen – zmes ľudových a neľudových piesní. V rámci TOUR 2014 budú mať fanúšikovia možnosť opäť vidieť toto nové hudobné dielo: na úvodnom koncerte 5.11.2014 v Košiciach (v spolupráci so Štátnou filharmóniou Košice).

Súčasne s TOUR 2014 skupina predstavuje aj novú crowdfundingovú kampaň za účelom vytvorenia štúdiovej nahrávky hudobného diela SKANZEN – zmes ľudových a neľudových piesní so symfonickým orchestrom. Fanúšikovia tak môžu priamo podporiť skupinu a jej tvorbu. Pre všetkých podporovateľov si skupina pripravila niekoľko zauj.mavých a originálnych odmien. Viac info nájdete na crowdfunding.andrejseban.com.

Príďte si aj Vy vychutnať jednu z najočakávanejších udalostí hudobnej sezóny.

ROZPIS KONCERTOV TOUR 2014:
5.11. Košice – Štátna filharmónia Košice (koncert s orchestrom ŠFK)
6.11. Bardejov, Hotel Astória
8.11. Zvolen, Dom kultúry Železničiar
9.11. Nitra, Synagóga
13.11. Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca
20.11. Bratislava, Ateliér Babylon
24.11. Brno – Metro Music Bar
25.11. Praha – Malostranska beseda
26.11. Berlín B – FLAT
30.11. Amsterdam – Badcuyp
3.12. Den Haag – Regentenkamer
11.12. Žilina – Dom umenia Fatra

info a predpredaj: www.andrejseban.com

mail

Zdroj: Euforion