AMO prichádza s novým albumom Positive!

Hudobná  skupina  AMO vydáva 30.9.2011 svoj nový v poradí 3. štúdiový album pod názvom Positive. Ako napovedá  samotný názov, pôjde o hudobne nielen pozitívny a uvoľnený, ale aj prekvapivý titul s niekoľkými zahraničnými hosťami.  Žánrovo album zachádza do rôznych hudobných štýlov cez rap, reggae a dancehall až k hraniciam world music.

„S albumom sme spokojní, podarilo sa nám zrealizovať  pár zaujímavých spoluprác, veľa sme sa naučili, hudobne sme sa opäť posunuli a veríme, že fanúšikov týmto albumom uspokojíme“, hovorí  o albume Moe.

Na albume nájdete 12 skladieb + bonus v podobe novej verzie skladby Abstinent, ktorý pôvodne chalani nahrali so skupinou Para. „Túto vec majú ľudia stále veľmi radi a keďže ju máme zmáknutú v koncertnej verzii a hrávame ju na koncertoch s kapelou, rozhodli sme sa, že ju dáme na album v našej verzii ako bonus.” doplnil Opak.

Ako hostí si AMO pozvali skupinu Polemic, Gramo Rokkaz, Laskyho zo skupiny Para, speváčku Mishu, Dj Spinhandza a Dj Mika. Okrem domácich hostí na album prispeli aj vokalisti zo zahraničia a to U-CEE z Nemecka, Tribuman a Gill´us z Francúzka, Mr.E z USA a Ras Zacharri z Jamajky.

 
O produkciu albumu sa postarali hlavne Moe a Opak, s niektorými skladbami produkčne pomohol klávesák kapely Marcel Vén. Hudbou prispeli aj DJ Ramon a Damien „Damalistik “ Albert & Jean Michel „Djei “ Gogo (United Flavour).  Fotografie na cover albumu nafotil  Ondrej “Ogi” Čajka.

Album Positive sa bude krstiť 27.10.2011 v River´s Clube na Tyršovom nábreží a následne sa AMO so svojou živou kapelou vyberie na koncertné turné po slovenských mestách. V rámci tour sa chalani zastavia aj v Prahe a to 17.10.2011 v Lucerna Music Bare.

Tí z vás, ktorí sa nemôžu albumu dočkať, si ho môžu predobjednať  prostredníctvom stránky www.amo24hodin.sk alebo www.gregoragency.sk. Prvých 100 kusov albumov bude cenovo zvýhodnených a podpísaných jeho autormi.

V deň vydania teda 30.9. budú AMO online na chate.
15:00 – 16:00 Pokec
16:30 – 17:00 Facebook Rádia Expres

AMO „Positive“ Tracklist
01. Headline
02. Spolu + Polemic
03. Swing
04. Nápad za milión + DJ Spinhandz
05. Fajn
06. Štýl + Gramo Rokkaz
07. Someone Else + U-Cee
08. Toľko rečí
09. Ex
10. Hej! + Tribuman, Gill’us & Mr.E
11. Nechám sa zviesť + Misha
12. Naozaj? + Ras Zacharri
13. Roky  + DJ Miko
BONUS: 
Abstinent + Lasky (AMO & Band verzia)

AMO

Zdroj: Gregoragency.sk
Publikoval: Redakcia GREGI.NET