Alison Wonderland vystoupí den před Tomorrowlandem v pražském klubu Roxy.

Do Prahy se poprvé chystá hvězdná australská zpěvačka, producentka a DJka Alison Wonderland. Drobná slečna z muzikantskými kořeny, které nedělá problém vzít do ruky violoncello nebo baskytaru, se však nakonec vzhlédla v produkci elektronické hudby. Odměnou ji nyní budiž mnohatisícové davy, které navštěvují její vystoupení po celém světě a zbožňují její drsný future bass / trap s něžným vokálem.

Rok 2015 se stal pro Alison velmi úspěšným poté, co její debutové album Run vyletělo na první příčku US Billboard Electronic Chart. V tom samém roce poprvé zahrála na dvou největších amerických festivalech Coachella a Electric Daisy Carnival. K tomu nutno ještě přičíst úspěšné evropské turné a rozsáhlé australské Warehouse tour, které bylo kompletně vyprodané.

Rok 2016 byl však ještě úspěšnější. Proběhlo vyprodané US tour s 30 zastávkami, včetně New Yorku, Miami a Chicaga, a v rámci EDC se ten rok stala historicky první ženou – djkou, která vystoupila na hlavní stagei tohoto prestižního festivalu.

Album Run je velmi osobité a má široký stylový záběr – od elektroniky, future beats, trapu a dancehallu, až po klasickou hudbu a pop. Alison do alba promítla zkušenosti z jejího pobytu v Los Angeles a vyjadřuje na něm pocity z lidí, se kterými se setkala, lásky, úzkosti a zkušenosti z hudební branže.

Letos přišla s novým albem Awake, které sklízí obrovské úspěchy po celém světě. První dva singly, Easy a Church, boří hitparády hned od svého vydání.

Její neskutečně živelný projev jí letos přinesl například vystoupení na hlavní stagei nejúspěšnějšího evropského festivalu – belgického Tomorrowlandu. Těsně před tím se ale zastaví v Praze, aby nám předvedla své umění naživo. Stane se tak ve čtvrtek 26. července 2018 v klubu Roxy, kde ji doplní Dj NobodyListen a dvojice DJs Vinfield a DE.

Vstupenky jsou k zakoupení na www.goout.net

Roxy, Praha
Alison Wonderland (AUS)
support: NobodyListen, Vinfield & DE.
Předprodej: www.goout.net

Zdroj: TS