After Hours 11:02: Piresian Beach + Isobutane!

Skvelý lo-fi punk Piresian Beach zo susedného Maďarska a afterparty v podobe setu slovenského producenta Isobutana. Tak bude vyzerať prvá decembrová sobota, 3. decembra, v podaní koncertnej série After Hours v bratislavskej Oblude.

PIRESIAN BEACH (lo-fi punk, HUN) – Ak máte radi dievčenské lo-fi záležitosti ako Vivian Girls, Dum Dum Girls, či Best Coast, tak vedzte, že len pár kilometrov na juh od Bratislavy existuje ich viac ako vyrovnaná konkurencia. Volá sa Zsófia Németh, inak Piresian Beach, a za ostatné obdobie vyprodukovala niekoľko mimoriadne vydarených EP a dokonca aj dlhohrajúci album Fuck Your Mind. Všimlo si ju aj združenie Eastern Daze, ktoré ju zaradilo na svoj kompilačný album. Základom jej krátkych skladieb je shoegazovo zahmlený vokál a rozostrená gitara v primitívnych rytmoch a táto kombinácia funguje na sto percent. Presvedčiť sa o tom dá nielen na jej nahrávkach, ktoré sa všetky dajú stiahnuť zadarmo, ale aj naživo, na akcii After Hours 11:03 v bratislavskej Oblude.

Piresian Beach

Free download
Profil

ISOBUTANE (IDM diskotéka, SK) – IDM, tanečné skladby i zasnená elektronika. Tak bude vyzerať sobotná diskotéka od producenta Martina Krajčíra (pozor, nie DJ!), inak gitaristu The Ills, hrajúceho samostatne už dlhé roky pod menom Isobutane. V Oblude predstaví aj jeho nový album, na ktorom aktuálne pracuje a rad príde aj na veci z nedávno znovu-vydaného albumu Exchanging, o ktorého reedíciu sa postaral label Exitab.

Isobutane

Exchanging
Aktuálny rozhovor


After Hours 11:02
3. 12. 2011
ŠTART: 20:00
VSTUP: 4e
Intergalaktická Obluda

After Hours

Zdroj: After Hours
Publikoval: Redakcia GREGI.NET