Addictive party: Rozprávková edícia!

Prvýkrát sa slovenskému publiku predstaví franczúzsky Dj a Producent Fairy Tayle! Všetci sme vyrastali na rozprávkových hrdinoch, aj blížiaca sa Adiktívka bude klásť dôraz práve na vašu fantáziu.

Od poslednej edície ubehol už nejaký ten mesiac a preto je načase, aby sa Adiktívka znovu vrátila do pozornosti fanúšikov. Obdobie outdoor akcií je už za nami a preto sa sústreďme na bohatú klubovú jeseň, ktorá práve začína! Jedna z najdôležitejších tajničiek, ktorú treba rozlúštiť je dátum a miesto party.

Tentokrát sme dátum edície vyberali triviálne. Hneď prvý októbrový deň zažijete radosť spojenú s hudobným zážitkom. 1. októbra sa opäť otvoria brány Bowling Dance Clubu v Leviciach a vy vstúpite do sveta čarovnej hudobnej rozprávky s názvom Addictive party.

Ďalšia tajnička nesie názov DJ-ské obsadenie. Ako sme už na začiatku naznačili, každá rozprávka musí mať svojich hrdinov. Tu sú! Adiktívka tentoraz svoje fialové oko zamierila do krajiny pre ňu nepoznanej. Premiérovo sme si zvolili Francúzsko, presnejšie metropolu Alsaska Štrasburg. Práve z tohto mesta je hlavný hrdina Addictive party a jeho hudobné umenie sa čoskoro dotkne aj vás. Nepochybne ide o jeden z najväčších producentských talentov, ktorý sa objavil na scéne v posledných piatich rokoch.

Dámy a Páni, headlinerom blížiacej sa novej edície Addictive Party bude FERRY TAYLE

Hlavnému hrdinovi budú pomáhať aj jeho traja pomocníci, ďalší rozprávkoví hrdinovia, ktorí svojim performance okorenia celý večer. Na miesto činu sa po dlhej dobe vracia špička slovenskej produkcie. Svoje nové tracky predstaví fanúšikom Addictive party aj jej dobre známa osoba menom REORDER. Počas bohatej histórie Addictive party sa vystriedalo na jej stage-i mnoho nových tvári. Tento pekný zvyk chceme zachovať i naďalej. Svoju DJ-skú premiéru si na Addictive party odkrúti aj mladík JOHNNY DA FOX. Celú túto rozpravkovú seansu zakončí talentovaný domáci DJ a zároveň rezident celého eventu MARTIN MICHNIAK.


1.10.2011 Addictive party presents
Ferry Tayle /France/
ReOrder
Martin Michniak
Johnny Da Fox
Bowling Dance Club Levice
Normal ticket: 4 € do 23:00/ 4,9 € po 23:00 / VIP 8 €
Rezervácie VIP vstupeniek posielajte mailom na addictive@websound.eu (Meno a počet VIP miest)
Facebook Fan Page
Event Addictive party na Facebooku

Zdroj: Addict media
Publikoval: Redakcia GREGI.NET