Adam Mišík vydáva očakávané EP s názvom Srdce na tvý dlani.

„Reflektuje temné časy, po ktorých vždycky prichádza svetlo a nádej,“ hovorí Adam a pozýva na koncerty 26. apríla v Brne a 27. apríla v Prahe

Adam Mišík vydáva očakávaný projekt Srdce na tvý dlani. Na EP si pozval mnoho výrazných mien českej hudobnej scény na čele s Benom Cristovao, Sergeiom Barracudom, Pil C aj violončelistkou Tereziou Kovalovou. Po pauze, v ktorej sa Adam Mišík venoval predovšetkým herectvu a stihol natočiť oceňovaný klip BANGER., za ktorý získal nomináciu na Českého leva, sa vracia na stage. Na koncertoch 26. apríla v Brne a 27. apríla v Prahe sľubuje skvelú show, najnovšiu tvorbu, najväčšie hity a množstvo hostí. „Samostatné koncerty mám po dosť dlhej dobe a nemôžem sa dočkať, kým vám s kapelou zahráme a ukážeme sa v novom svetle,“ pozýva Adam Mišík.  

Srdce na tvý dlani vzniklo v hlbokom lockdowne, kedy bola atmosféra pre mňa priam beznádejná. Dva roky som mal pieseň v šuflíku,“ približuje Adam Mišík vznik nového projektu. „Toto EP odráža posledné roky môjho života. Dá sa povedať, že je to moje najtemnejšie obdobie. Tie piesne som sa dlho ‚zdráhal‘ vydať. Čakal som na ten správny čas a myslím, že ten teraz prišiel,“ dodáva spevák a pozýva všetkých svojich priaznivcov do Metro Music Baru v Brne a Lucerna Music Baru v Prahe na skvelú šou.

V piatok 21. apríla o 17:00 hod. vyšiel aj oficiálny vizualizér na YouTube k tracku „Za čárou“, kde hosťuje Sergei Barracuda. Video je druhým klipom z trojdielnej nadväzujúcej série videí z dielne režiséra Ondřeja Silného a Jakuba Sobotky.

Adam Misik ft. Pil C – Srdce na tvý dlani
Adam Misik ft. Sergei Barracuda – Za čárou
STREAMINGOVÉ SLUŽBY
Vstupenky sú v predaji TU.

www.instagram.com/adammisik/
www.tiktok.com/@adammisikofficial

Zdroj: TS