Adam Ďurica pripravuje akustické turné s hosťami Simou Martausovou, Karmen Pál-Baláž a Peter Bič Project!

Adam Ďurica a jeho skladby ako ste ich ešte nepočuli! K tomu fantastickí hostia, medzi ktorými nebude chýbať Sima Martausová, Peter Bič, Viktória Vargová, ktorá už niekoľko rokov spieva s Peter Bič Project, či Karmen Pál-Baláž. Mladý hudobník pripravuje skutočnú hudobnú lahôdku. Adam totiž chystá turné, kde jeho hity zaznejú v akustickej podobe.

Skladby „Mandolína“, „Láska–veda“, „Neľutujem“, ale aj novinky z najnovšieho albumu s názvom „30“ v sprievode bendža, dobra, huslí, ukulele, či perkusií, budú skutočným zážitkom. Adam sa obzvlášť teší na to, ako si spolu so Simou Martausovou strihne pesničku „Holubička“, z ktorej sa už stal obľúbený hit. Nenechajte si ujsť akustické turné Adama Ďuricu! Začína sa v Žiline už 25-ho marca 2019.

Adam Ďurica pripravuje pre fanúšikov jedinečné turné. Po prvý raz jeho skladby zaznejú v akustickej podobe.

„Vždy sa mi najviac páčili takzvané unplugged koncerty mojich obľúbených skupín, pretože skladby, ktoré som mal najradšej, na týchto koncertoch zneli úplne inak. Mali jedinečný zvuk a najmä – pri akustických koncertoch sa v takýchto obnažených verziách skladieb dostávajú do popredia slová a melódia,“ vysvetľuje Adam Ďurica.

Mladý hitmaker sľubuje, že každý jeden zo siedmich koncertov bude jedinečným hudobným zážitkom. Sám je zvedavý, ako jeho hity „Madolína“, „Neľutujem,“ ale aj novinky z albumu „30“ vyznejú v špeciálnych úpravách.

„Na akustických koncertoch použijeme úplne nové nástroje, ktoré dávajú skladbám inú atmosféru. Práve atmosféra je totiž na akustických koncertoch vždy to unikátne. Aj tie najväčšie rockové kapely mali na unplugged koncertoch vždy veľmi príjemnú, pokojnú náladu. Veľmi sa teším na nové úpravy pesničiek, v ktorých použijeme husle, bendžo, dobro, nylonku, ukulele, ale aj rôzne perkusie,“  dodáva Adam Ďurica.

Na koncertoch bude mať obľúbený spevák skvelých hostí – Simu Martausovú, Petra Biča, Viktóriu Vargovú, speváčku Peter Bič Project, či Karmen Pál-Baláž. Navyše, všade chystá pre fanúšikov aj prekvapenia.

„Pri niektorých skladbách sa rád pristavím a prezradím ako vznikli. Veľmi sa na tieto večery teším, najviac na mojich hudobných hosti, pretože s každým z nich ma niečo spája, a nie je to len hudba,“ uzatvára s úsmevom Adam Ďurica. 

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína“ a odvtedy patrí k najhranejším hudobníkom v našich rádiách. Lístky na aktuálne turné kúpite v sieti Predpredaj (https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/adam-durica-hostia-akusticke-koncerty-2019/. Viac sa o aktivitách Adama Ďuricu dozviete na https://adamdurica.com/ 

Adam Ďurica a hostia akustické koncerty
25.3.2019 Žilina – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
2.4.2019   Lučenec – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
3.4.2019   Zvolen – hosť: Sima Martausová
4.4.2019   Nitra – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
5.4.2019   Trenčín – hostia: Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project a Karmen Pál-Baláž
6.4.2019   Prešov – hosť: Sima Martausová
7.4.2019   Martin – hosť: Sima Martausová

Zdroj: Propaganda House