Adam Bomb sa predstaví v Bratislave a v Nitre!

V rámci svojho ďalšieho EU turné vystúpi 7. júna 2012 v Bratislave v klube BRITISH ROCK STARS a 8. Júna v Nitre v klube naOZZaY, jeden z najrešpektovanejších a najčastejšie koncertujúcich (až 200 koncertov ročne) amerických hard ´n´ heavy gitaristov, ADAM BOMB.

fire

Predvedie show plnú pyrotechniky a veľkých výkonov. Adam vystúpi v triu,spoločne s talianskym basgitaristom PAUL DEL DELLO (ex-Motorcity Brags,Dobermann) a jednou z najlepších, svetových hard-rockových bubeníčiek – VIOLET THE CANNIBAL z Veľkej Británie. Ako predkapela bude hrať dobré známa, hlučná heavy rocková banda z Bratislavy, JANESESSION.

ADAM BOMB pôvodne rodák zo Seattle v roku 1979 založil spolu s GEOFFOM TATEOM kapelu TYRANT, z ktorej sa neskôr stala prog metalová ikona QUEENSRYCHE. Po presídlení do L.A. nahral úspešný album In Your Face s heavy metalovou kapelou TKO a potom nahradil YNGWIE MALMSTEENA v kultových STEELER.

fire1

V roku 1982 pracoval na na nahrávkach s legendou KISS a začal za pomoci bubeníka CHUCKA RUFFA z MONTROSE, gitaristu JIMMY CRESPA z AEROSMITH a basáka CLIFFA WILLIAMSA z AC/DC nahrávať svoj sólový debut Fatal Attraction, z ktorého vzišli hneď dva hity. Od tej doby nahral 14 sólových albumov a hral napríklad ako gitarista u CHUCKA BERRYHO, JOHNY THUNDERSA, IZZY STRADLINA a STEVE STEVENSA ( Ten na oplátku hral aj u Adama ). Koncerty ADAMA BOMB sú zárukou divokej rock ´n´ rollovej show, zábavy, pyrotechniky a virtuóznych výkonov.

JANESESSION patria na Slovensku medzi najčastejšie koncertujúce a určite najdivokejšie kapely. Okrem slovenských koncertov hrajú pravidelne aj v Čechách, Poľsku, Rakúsku a Maďarsku. Vydali štyri albumy a zahrali si po boku niekoľkých hviezd. Bratislavský koncert bude už ich tretie stretnutie s ADAMOM BOMB.

Janesession

Zdroj: Marek Kučera
Publikoval: Redakcia GREGI.NET