Aches (Exitab/UK) pokrstí svoje debutové EP!

Nieže by sme sa chceli nabaľovať na cudzích menách, ale ak máte radi Jamesa Blakea, Mount Kimbie,Squarepusher či Boards of Canada 15. decembra vám odporúčame vyskytnúť sa v Batelieri. Svoje debutové EP pokrstí Aches.

Jonny Fox aka Aches je dvadsaťtštyriročný Angličan, ktorý už nejaký čas žije v Bratislave. A podľa chystaného EP to vyzerá, že je tu doma. Jeho tracky dokonale zapadajú do mozaiky lokálnej mini scény, medzi producentov ako Stroon, Ink Midget & Pjoni, Teapot či Stratasoul. Súčasne znejúca a pritom svojská produkcia sa pohybuje na pomedzí glitch elektroniky, future garage a… …aches-stepu(?)

Aches – Bulletsleep: https://exitab.exitmusic.org/album/bullet-sleep-sp

Prvých dvadsať ľudí dostane digital download kód zadarmo. Štvorskladbové EP Fine Tonque vychádza ako Digital download 15.12. na Exitabe.

Ďalším bodom programu je Herzog Herzog. Herzog Herzog nie sú dvaja. Je to jeden, Levičan, od troch rokov žijúci v Bratislave pod pseudonymom Peťo Janovický. Jeho minuloročný debut InThisPosition (Exitab, 2010) napovie veľa o láske k dolámaným beatom a psychopatickým melodickým zvratom. Check: https://exitab.exitmusic.org/track/supermarket-dance

Celú sub-bassovú romantiku rozbehne DJsetom yvris, o live visuals sa postará StiX


Fine Tonque EP Launch Party
w/ Aches, Herzog Herzog, Yvris, StiX
15.12.2011 / 20:00 / Batelier
Vstup: 2€
https://www.facebook.com/events/284792494890808/
www.exitab.org
https://www.batelier.sk/

Aches

Zdroj: Exitab
Publikoval: Redakcia GREGI.NET