Absolut počas Designbloku namieša kokteily, predvedie svoj fotoateliér a predsatví jesennú limitovanú edíciu.

Švédská značka Absolut je známá kampaněmi vytvořenými významnými umělci a designéry, kterými byli a jsou např. Andy Warhol, režisér Spike Jonze nebo návrhář Jean-Paul Gaultier. Jako taková tedy nemůže chybět na nadcházejícím Designbloku, který proběhne od 7. do 13. října v Praze.

U příležitosti tohoto týdne se značka spojila s talentovanými českými designéry a návrháři. Expozici, kterou společně vytvořili, budete moci navštívit v Superstudiu Designblok, v 2. patře, v sekci H, na Nákladovém nádraží Žižkov.

Těšit se můžete na originální bar z dílny architektonického studia Edit, Absolut Fotoateliér, který připravil designérský a kurátorský kolektiv OKOLO, a oblečení od návrháře Pavla Brejchy, který obleče naše barmany a hostesky.

Koktejl Absolut Design

V rámci Designbloku také značka představí podzimní limitovanou edici lahví Absolut Originality. „Stejně jako loni značka Absolut vytvořila pro letošní rok edici s unikátním designem. Každá ze 4 miliónů vyrobených láhví má své vlastní číslo a každá vypadá trochu jinak,” říká k Absolut Originality brand manažerka Absolut Gabriela Římanová.

Zastavte se na koktejl, který pro vás připraví jeden z Absolut barmanů v čele s mladým Jardou Janouškem, finalistou mezinárodní soutěže Absolut Invite! Za barem Jardu vystřídají Milan Zaleš (Bugsy’s bar) a Lukáš Mihalko (Red Rabbit).

Koktejly pro Designblok připravil ambassador značky Aleš Půta (Hemingway bar) a vybírat si budete moci ze tří – Absolut Design, Clarity a Party Boy. Všechny byly vytvořeny speciálně pro vyhlášený týden designu a módy.

Absolut_Originality

Přijďte ochutnat třeba náš Absolut Design drink, jehož chuť tvoří kombinace jemné vodky, orange bitter a čerstvé limetové a bezinkové šťávy.

Navštivte náš fotoateliér a vytvořte si svou originální fotku, připojte se k naší Wi-Fi nebo jen tak zajděte na drink! Pokud se navíc zacheckujete na Foursquare pod Absolut – Designblok a ukážete svůj check-in hostesce Absolut expozice, získáte od Absolut malý dárek!

Užijte si Absolutně nejlepší český i mezinárodní design na Designbloku od 7. do 13. 10.!

www.absolut.com
www.facebook.com/absolut.cz
Hashtag: #absolutdesign

Zdroj: M-ocean – event management & promotion