A je to vonku! Hentai Corporation potývajú na krst albumu!

Nestihli jste premiéru klipu Equilibristic Brides? Nevadí. Říjnové bobří radovánky v Rock Café sice byly téměř pro všechny přítomné nezapomenutelným zážitkem, ale magoři z Hentai Corporation právě připravují další pekelný večírek.

17. 12. 2013, Praha – Večírek, jehož hlavním tématem bude kromě tradičně zběsilého koncertního setu křest jejich debutové desky, kterou už fanoušci netrpělivě očekávají. Aby taky ne, řada z nich si ji předobjednala prostřednictvím serveru hithit.com, kde Hentai rozjeli svou, nakonec na 137% úspěšnou, crowdfundingovou kampaň.

A protože album už je prakticky dokončeno, rozhodli se HC, že nejlepší pozvánkou na výjimečný pražský koncert bude naservírovat ho publiku jako aperitiv. Po singlech Equilibristic Brides a Malfunction Of The Accelerator  tu tedy máme zbytek celé desky, která nese název „The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage.

Poslech debutu Hentai Corporation určitě nenechá nikoho na pochybách, že v předvečer Štědrého dne se návštěvníci Paláce Akropolis mají na co těšit. Jako host fanoušky rozpálí ostravská  electro-hardcorová partička The Truth Is Out There. Lupeny na křest jsou v předprodeji v síti SMS Ticket za 120,- na místě pak za 150,-

Křest debutu Hentai Corporation
23. 12. 2013 v 19.00h
Palác Akropolis
120 / 150 Kč
https://bandzone.cz/hentaicorp
https://www.facebook.com/events/649633468389041
https://www.smsticket.cz/vstupenky/1826-krest-debutove-desky-hentai-corporation.aspx

cover-websize

Zdroj: Daniel Kühn