A JE PO ZOZMARNÉM LÉŤE 2016!

Tisíce z vás si vybralo svůj způsob léta. Tuto sobotu se otevřely brány poslední ze tří zastávek ze seriálu festivalů Rozmarné léto! V nádherném prostředí vodní nádrže Benedikt v Mostě, na břehu Máchova Jezera a v malebném kempu u řeky Sázavy v Pikovicích na vás čekal skvělý hudební program a vyžití pro celou rodinu.

Xindl X, Mig 21, Crossband, Jiří Schmitzer, Děda Mládek Illegal Band, Slza, Katapult, nebo Pískomil se vrací a Čiperkové přilákali tisíce návštěvníků. Již teď pořadatelé plánují sérii Rozmarné léto 2017, lokality svých festivalů ale zatím tají.

IMG_9242u2

„ Rozhodně zůstaneme u vody, protože tam Rozmarné léto patří, ale lokality ještě promýšlíme. Z programu můžeme na začátek prozradit například skvělou kapelu Sto Zvířat, se kterou se rozhodně nikdo nebude nudit.“ Prozrazuje Jaroslav Kříž, pořadatel festivalu.

Rozmarné léto 2016 DĚKUJEME!

ROZMARNÉ LÉTO: je nový seriál kulturních akcích na příjemných místech. Jednodenní prázdninový festival plný hudby.

Chtěli jsme uspořádat takovou akci, na které se člověk nejen pobaví, odreaguje, ale i odpočine. Rozmarné léto je svým programem festivalem pro celou rodinu a věříme, že jsme vybrali právě takové lokality, které odpovídají příjemnému a klidnému

Více na www.rozmarne.cz

Zdroj: Martina Jablanovská