4.ročník Gin Fest 2022

Gin Fest Slovakia je podujatie, kde sa pravidelne stretávajú milovníci zábavy, sviežich ginových koktejlov, ktorých nosnou ingredienciou je kvalitný gin. Výborný program, ktorý máme v rukách nielen my, ale aj profesionáli z oblasti gastronómie, sú prirodzenou súčasťou tohto jedinečného slovenského podujatia. Jednoznačne najväčšia koncentrácia ginov a variácie tonikov v jeden deň na Slovensku.

Popoludnie nabité informáciami o obľúbenom nápoji a koktejloch, v ktorých nemôže gin chýbať. Od 15.00 hodiny až do polnoci je vám k dispozícii za barmi top barmanská elita. Chýbať nebudú ani prednášky a workshopy o výrobných receptúrach naprieč históriou až po súčasnosť, ako aj tajomstvách mixovania nápojov z úst tých najpovolanejších. To všetko v sprievode príjemnej hudby a večernej zábavy v znamení slovenský legiend DJ Charlie Brown (Glitterball House Set) Vs DJ PICO (Neon special Set). Jednoducho festival na ktorom nemôžeš chýbať.

Všetky nové informácie a predstavenie vystavovateľov, ambasádorov, ako aj prekvapenia, ktoré sú pre vás pripravené nájdete na: www.ginfest.sk, http://www.facebook.com/GinFestSK  www.instagram.com/ginfestsk, udalosť: https://fb.me/e/252QTHHVu

vstupné 20€ predpredaj https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/gin-fest-2022/
na mieste 25€v cene vstupenky je 1x koktejl / 5x ginová ochutnávka

4.ročník Gin Fest 2022
09.09.2022, 10:00 HORECA hostia / 15:00  milovníci ginov / až do 24:00
Edison Park, Prievozská 18, 824 51 Bratislava
krásne expozície ginových značiek.
slovenské ginové premiéry!
svetové značky ginov prvý krát na Slovensku!

Popoludnie nabité informáciami o obľúbenom nápoji a kokteiloch, v ktorých nemôže gin chýbať.
Jednoznačne najväčšia koncentrácia ginov a variácie tonikov v jeden deň na Slovensku.

Od 15.00 hodiny až do polnoci je vám k dispozícii za barmi top barmanská elita.

Prednášky a workshopy o výrobných receptúrach naprieč históriou až po súčasnosť, ako aj tajomstvách mixovania nápojov z úst tých najpovolanejších profesionálov.

Outdoor bude doplnený o FOOD zónu. Kvalitné značky foodov nesmú chýbať!

GIN DRINK zóna PERFECT GIN &TONIC pop up bar

MUSIC & MOOD – v znamení slovenských DJ legiend – DJ Charlie Brown (Glitterball House Set) Vs DJ PICO (Neon special Set).

Perfektný Urban Gin Fest

pre návštevníkov od 18 rokov

Usporiadateľ: BLACK EYE COMPANY s.r.o.  #blackeyecompany  #blackeyetasting 

Zdroj: TS