4 Elements: Atomic Electrolab!

Rádio FM a 4 Elements vám aj v tomto týždni od 21. ponúknu tie najvyberanejšie chuťovky z elektronickej hudby. Odprezentujeme vám množstvo promos singlov aj od hviezd ako Stefano Noferini, James Harcourt alebo rovnako dobré kúsky od Christiana Smitha a Marka Knighta.

Premiérovo u nás predstavíme slovenského producenta, ktorý si vraví Atomic Electrolab, ktorý disponuje uz množstvom releasov na viacerých vydavateľstvách, ktoré vám ponúkneme v príjemnom súvislom mixe. Nezabudneme ani vyhodnotiť súťaž na Plus Mínus párty v Brne s ponukou ďalšieho voľného vstupu.

V mixovanej sekcii vám ponúkneme pána, ktorý pri svojom jedinom vystúpení na Slovensku očaril publikum nad všetky očakávania. Argentínsky maestro Barem a jeho live set z uplynulej nedele a štartujúcej Miami Winter Conference vám dá určite odpoveď prečo tomu tak bolo!

Vaše sety v dåžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dåžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk.

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

Zdroj: 4 Elements
Publikoval: Redakcia GREGI.NET