Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Vianočná Janais 2019

17. decembra 2019 @ 19:00 - 21:00

Úspešný hudobný projekt slovenskej speváčky Janais zavíta do desiatok slovenských miest aj tento rok. Pod názvom VIANOČNÁ JANAIS sa fanúšikom predstaví na námestiach, v kostoloch, ale aj v kultúrnych domoch od Sniny až po Bratislavu.

Vianočné turné speváčky a skladateľky Janais má za sebou už niekoľko ročníkov a každým rokom si získava viac a viac fanúšikov po celom Slovensku. “Koncerty pod názvom Vianočná Janais hráme s kapelou od roku 2015, kedy mi vyšiel vianočný album s rovnomenným názvom. Odvtedy sú vianočné piesne neoddeliteľnou súčasťou našich decembrových koncertov,” hovorí Janais.

Najväčšiu časť repertoára tvoria piesne z albumu Vianočná Janais, ktorý je zbierkou speváčkiných najobľúbenejších vianočných kolied a piesní v slovenskom, anglickom a francúzskom jazyku. Fanúšikovia sa však môžu tešiť aj na najznámejšie nevianočné skladby Janais. “Tento rok sme do playlistu zaradili aj môj aktuálny singel NAVEKY, ktorý je venovaný všetkým, ktorí si povedali áno v dobrom aj v zlom, tak prečo ho nespievať aj počas tých najkrajších sviatkov lásky a pokoja,” dodáva.

Podrobnosti

Dátum:
17. decembra 2019
Čas:
19:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/774309982989728/

Miesto udalosti

DK Dúbravka
Bratislava,Slovenská republika+ Google Map

Organizátor

Janais